Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok esélyes...

Mennyire vagyok esélyes gokart versenyeken részt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ma voltam életemben először gokartozni, legelején nagyon féltem, viszont pár kör után már rohadásig nyomtam a padlógázt, és nagyon agresszívan mentem. Az időm kezdőként (szerintem) egészen jó volt, átlagot nézve másoknak 30.5-ös rekordjuk volt, nekem pedig volt egy 29.1-es időm, ami nyilván nem jelent sokat, viszont eléggé sok "önbizalmat" adott. Nagyon várom már, hogy újra gokartozhassak, konkrétan vágyom rá. Az F1-hez ugyanígy állok, betegesen imádom. Ezek alapján mennyire lehet esélyes az, hogy esetleg kisebb-nagyobb gokart versenyeken részt vegyek (nyilván ehhez még bőven kell gyakorolnom) ahol esetleg díjakért versenyzünk? Fontos leszögezni, hogy alapvetően fiatal vagyok (14 és fél), viszont nem tudom, hogy ez gokartban mennyire számít fiatalnak.



2023. júl. 27. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget se írhattad volna ide ki,kezdjük ott. Várj 4 évet,és indulhatsz gokart versenyen ha akarsz.
2023. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Tévedésben vagy!

[link]

[link]


[link] (50. oldal alján találsz egy téged cáfoló táblázatot. Ez hivatalos a Magyar Autósport Szövetség honlapja)

2023. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!