Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy amatőr thai boxost, aki...

Egy amatőr thai boxost, aki Európa bajnok megtudna verni egy átlagos ember az utcán?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a valójában soha nem létezett utcán mindig elég egyetlen ütés, hiszen egy igazi éles balhéban mindig minden kiszámíthatatlan. Ettől függetlenül egy átlag kocsmai kakaskodásban egy EB bajnos thai boxer ellen nem sok pénzt tennék az "átlagos emberre", hacsak nem ez az átlagos ember 50 kilóval nehezebb a thai boxernél.
2023. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat, de ha az átlagos ember nagyon agresszív?
2023. júl. 28. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt írtam, hogy egy igazi balhéban sok minden számíthat. Ha az EB bajnok rohadtul nem számít rá, hogy hirtelen nekimegy egy idegbeteg állat, akkor simán beszophatja.
2023. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok éve kempozom de azért ahogy írták engem is meglephetnek ha váratlanul támadnak. Viszont face to face pl ha lejön egy teljesen kezdő edzésre és bunyózom vele gond nélkül laposra verhetném annyira érződik a különbség eleinte.
2023. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legerősebb embert is el lehet intézni csellel és/vagy orvul.

De ha már velem szemben áll, akkor már a szeme villanásából is tudom mikor és merre kell elhajolnom, és mikor hova kell kell küldenem az ütéseket...

2023. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!