Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye a betlovi oldalon csak...

Ugye a betlovi oldalon csak akkor lehet fogadni, ha be van regisztrálva az ember és számlája van?(mobilon akartam nézni az élő verseny adást és véletlen rányomtam, hogy fogadni szeretnék de azonnal be is zártam)

Figyelt kérdés
Ugye kijött az oldal, hogy válasszak hány szelvényt vagy mit szeretnék satöbbi, na ezt azonnal be zártam , nem nyomtam a gépi játék menüre? Véletlen a kis mobil képernyőn meg nomtam a fogadok gombot, és megijedtem,hogy most mindjárt akkor fizetnem is kell.... tudom butaság de ebbe a világba nem vagyok járatos. Szóval a kérdés elvileg ugye ehhez rendesen be kell lépni az oldalra regisztráltan? (tehát 1 véletlen gomb nyomásra nem kell kötelezően fogadni. Természetesen nincs is belépőm az oldalra, csak az élő közvetitést nézem)
2023. aug. 5. 12:02
 1/1 A kérdező kommentje:
pontositás hátha számit, a sárga kincsem tuti-ra mentem véletlenül,
2023. aug. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!