Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért mutat többet a mérleg,...

Miért mutat többet a mérleg, ha tegnap nagyon sokat edzettem? Miért nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy ez nem zsír, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez miért van. Olvasgattam a neten, de nem tudom hogy a női lapok mennyire megbízhatóak. Kicsit a tudományos háttere érdekel.

Az izomlázat tényleg nem értem. Lábaztam, alig tudtam hazamenni, fel voltam készülve rá, hogy nagyon kemény lesz, de kb semmi :/ előtte és utána nyújtottam. Ez lehet az oka?



2023. aug. 9. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi köze a mérlegnek, vagy a hízásnak/fogyásnak az izomlázhoz? Minden ember testsúlya ingadozik egyetlen nap alatt is simán 1-2 (akár) 3 kilót is (pl. víz, széklet, salak, só, elektrolit, glikogén, stb.), ez teljesen normális. A fogyás/hízás amúgy sem napról napra értelmezhető, hanem étrendi kalóriabevitel függvényében hetek-hónapok távlatában.
2023. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Az izomláz nem fokmérője a feljődésnek. Kit érdekel, hogy nincs izomlázad? Akkor fogsz fejlődni, ha időről időre progressziót érsz el a gyakorlataidban, meg ha mellette elegendő kalóriát/fehérjét eszel. Az izomláznak mi köze bármihez is?

A mérleggel kapcsolatban pedig az 1. kommentelő jól leírta a dolgokat.

2023. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Zsír 😂
2023. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2 külön kérdés volt, nem kötöttem össze. Eddig mindenhol azt láttam azok közül akiket követek, hogy panaszkodnak az izomlázra. Vagy mondják hogy 4 napig volt, stb stb. Ezért nem értettem hogy nekem miért nincs akkor.
2023. aug. 9. 09:46
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Amíg erről ennyire nincs semmi fogalmad, addig ne csináld az edzést!
2023. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez direkt trollkodik...ennyire nem lehet valaki fogalmatlan, aki ide ír!
2023. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért mutat többet a mérleg, ha tegnap nagyon sokat edzettem?"


Kifejtenéd bővebben kérdező?

2023. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jól van akkor kösz az értelmes hozzászólást, nem is tudom mit vártam ettől az oldaltól xd sok nyomorult megkeseredett ember van itt. Én vagyok a gáz ha kérdezek valamit mert nem tudom és érdekel xD barmok
2023. aug. 9. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha egyszer hülyeséget kérdezel...
2023. aug. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem megkeseredettek de semmi értelme a kérdésednek teljesen szürreális.Mi az hogy miért mutat többet a mérleg ha tegnap nagyon sokat edzettem?semmi összefüggés nincs.Az hogy te tegnap sokat edzettél nem befolyásolja azt hogy a mérleg ma mit fog mutatni
2023. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!