Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pre workout az csak az...

A pre workout az csak az edzőtermi edzések előtt jók? Szívbetegek használhatják?

Figyelt kérdés

Nem járok edzőterembe hanem itthon szoktam tornázni de mostanában nem megy. Mintha fájna megmozdulni teljesen energiátlan lettem. Arra gondoltam ez lehet segítene. Mit ajánlottok? Jó lehet szerintetek?

17/L


2023. aug. 11. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szívbeteg vagy, akkor egy orvost kéne megkérdezni, hogy használhatsz-e pre workoutot, vagy (extém) magas koffeintartalmú italokat.
2023. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked stimulansmentes verzio kell!

Pre workoutban sok a koffein

2023. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általánosságban véve mondjuk egy egészséges embernek sem feltétlenül ajánlanék 300-400mg koffein adagú edzés előtti pörgetőek. Te még szívbeteg is vagy. Gondolom presszó kávét sem hatosával iszod amúgy.
2023. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak kondis edzesre hasznalhato. De ha folyamatosan erotlennek erzed magad, ott mas lesz a baj, amin egy ilyen pw mar nem fog segiteni. Meg ha szivbajaid vannak, amugy sem kene hasznalnod.
2023. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Mi lehet a baj akkor?

2023. aug. 14. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Pihenés, megfelelő folyadék, vérkép?

Lehet alacsony a vasad

2023. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!