Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kamaraerdei tanösvény...

A kamaraerdei tanösvény mennyire biztonságos kirándulni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, mint hajléktalanok, vagy netán nagyobb testű kutyáikat póráz nélkül sétáltatókra.

2023. aug. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben.
2023. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jártál is ott egyébként mostanában? Csak mert fent leszek pár napig Bp-en, és azt hallottam hogy érdemes végigmenni rajta, de megint más meg azt javasolta, hogy jobb ha elkerülöm a fentiek végett. :D
2023. aug. 24. 01:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a közelben lakom, szoktam arra kirándulni, nincs semmi gond a tanösvénnyel.

Persze van sok kutyasétáltató, de azért ezek jó esetben szocializálódott ebek, ugyan olyan a felhozatal, mint másutt.

Hajléktalannal még nem találkoztam.

Vannak még futók, bringások, kirándulók, fotósok, a nagyréten sütögetés, szóval nem a félelmetes helyek közé tartozik.

Nem is nagy kiterjedésű, még eltévedni sem lehet benne.

Egyik szélében vannak egyszerű kis nyaralók, telkek, esetleg aki aggodalmát fejezte ki, az arra gondolhatott, hogy ott szegényebbek laknak, vagy csaholnak a kutyák a rosszabb kerítések mögül.

2023. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
30%
A hajléktalanok a forgalmas helyeket keresik, nem holmi kiránduló ösvényt. A póráz nélkül sétáltatott nagyobb testű kutyáknak se kedvelt szórakozásuk kirándulókat harapdálni. Mi a ménkűnek tenné?
2023. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem egy ismerősöm mondta én meg aki évi egyszer jár errefelé foglamam nincs milyenek pesti erdőkben a körülmények. Az is lehet, hogy ő is összekeverte valamelyik másik hellyel.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, egyik nap el is nézek. :D

2023. aug. 24. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Par éve voltam ott, de kétlem, hogy az erdőben találkoznál hajléktalanokkal. Legfeljebb pár örömlánnyal, de ők a kocsiút mellett álldogálnak.
2023. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a pár örömlány meg nem fog bántani. :D


Egyébként összességében sokan szokták felkeresni a kirándulók? Ja nem az örömlányokat, hanem az erdőt. :D

2023. aug. 24. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve Kamaraerdő környéke elég "burzsuj" minden oldalról, nem a csövesek járnak ki oda.
2023. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amúgy rendszeresen járok oda akár este, éjszaka közepén is, soha nem volt még semmi bajom. Nappal meg sima város közeli kirándulás.
2023. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!