Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étrendkiegészítők hatása a...

Étrendkiegészítők hatása a szervezetre?

Figyelt kérdés

A ,,ANABOLIC WHEY" nevű Kombinált (izolátum+koncentrátum) tejsavóra az van írva, hogy zsírt is éget.

De én azt hallottam, hogy ezek hizlalnak, ha nem is akkor mikor szeded, akkor miután abbahagytad.

Ebből mi igaz? Van valamilyen mellékhatása a szervezetre ezeken kívül?


2010. okt. 16. 21:41
 1/4 Aquir ***** válasza:
Semmilyen mellékhatása nincs, hacsak azt nem veszed annak, hogy edzéssel párosulva izmosabb leszel vele! ;)
2010. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet, vagy valamit, ahol írják, hogy zsírt éget a fehérje. Ez egy tápanyag, olyan, mint ami a halban, csirkemellben is van. Az meg, hogyha egy tápanyagot csökkentesz az hízlal megint értelmetlenség.
2010. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreértelmeztem, ha igen, kérlek magyarázd el!


,,...A tejsavófehérje a testépítő protein, kétség nem férhet hozzá! Az Anabolic Whey pedig az a protein formula, melyet érdemes választani, ha a célod a tiszta izomtömeg növelése, a zsírégetés és az egészség megőrzése..."

2010. okt. 17. 10:03
 4/4 clint ***** válasza:

zsírégetéskor is lehet használni, de nem zsírt éget.

A protein nem hízlal, nem rakódik zsírban le, emiatt lehet zsírégetés közben enni.

Lényegében meg is válaszoltam két kérdést.

Mellékhatás alatt max sokan hasmenés, ha rosszul emésztik állandó fingás jelentkezik, de amúgy semmi.

2010. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!