Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szobabiciklik hány százaléka...

A szobabiciklik hány százaléka lesz néhány használat után ruhaszárító, törölközőtartó ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 14:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem találtam statisztikákat. Szerintem azok akik alapból sportosak és rendszeresen mozognak valamit, azok valószínűleg nagyobb arányban használják a szobabiciklit otthon is. Akik nem sportosak és majd ettől várják a megváltást, azok valószínűleg hamar abbahagyják. Az edzőtermet is ott hagyja az emberek 90%-a 3 hónapon belül külföldi statisztikák alapján. Gondolom hasonló az arány az otthoni edzésnél is.


Anno nekünk is volt egy szobabiciklink, amit senki se használt. :) Aztán egy futógép is, ami hasonló sorsra jutott. (Végül én használtam a legtöbbet pedig én voltam az egyetlen hangos ellenzője.)

2023. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A választ nem tudom, de azért azt megjegyezném, hogy én is azon tartom a törölközőmet, ugyanakkor szinte minden nap használom, a kettő nem zárja ki egymást :)
2023. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Anyum arra teríti a törölközőjét, de amúgy ő is, én is minden nap használjuk.
2023. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ha rögtön vállfás ruhákat is akasztasz a fogantyúra. Azt könnyű levenni ha mégis használod :)
2023. szept. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy aránya. Nem reprezentatív környezetemben eddig 100%.


Bátyámnál volt a legdurvább, ő vett egyet, ami egy költözés után szüleinknél kötött ki, az a példány egy ideig a TV előtt volt, de senki nem használta, majd lekerült a pincébe. Aztán bátyám vett még egyet, ami pár év múlva nála került pincébe. Azóta költözéskor vitte át az új lakás pincéjébe...


1:

De aki alapból sportos, az nem valószínű, hogy szobabiciklit vesz. Ezeket majdnem mindenki azért veszi, mert azt gondolja,hogy ha úgyis ott van a gép a lakásában, akkor majd használni fogja, míg kimenni tekerni vagy elmenni egy terembe az macerásabb. Pedig valójában nem a macerásság miatt nem sportol, így pár hét lelkesedés után otthon sem ül fel a gépre tekerni.


Aki meg sportos, annak alapból sem esik nehezére űzni azt a sportot vsgysportokat, amiket szeret. Bringások meg nem szobabiciklit vesznek rossz időre, hanem görgőt, de aki lelkes, annak amúgy is sokkal tágabb az időjárás tűréshatára, amikor még kimegy sportolni.

2023. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
69%
Szobabiciklizni olyan, mint nőkkel vitatkozni; csak belefáradsz, de nem jutsz sehova.
2023. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
6 Hát ha arról vitatkozol a nőkkel hogy neked mindig igazad van, akkor ezzel férfiakkal se jutnál sehová, csak gondolom velük meg se próbálod mert kiröhögnek.
2023. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A szeméttelepen dolgoztam volt kidobva bőven, sérültek voltak,

kipróbáltam 1-et, de nem vittem haza ! Mindenképp a rendes

kerékpárt alánlom ,jobb élményt ad, nem unalmas !

2023. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!