Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok kérlek olyan cipőt...

Tudnátok kérlek olyan cipőt ajánlani ami nem töri fel az ember lábát hosszú séták alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külföldre megyünk ahol sokat fogunk majd sétálni. Nagy bajban vagyok mert minden cipő hólyagosra töri a sarkam. Hetek óta tesztelem a cipőimet, a szandál a talppárnáimat kezdi ki, a túra cipő, Skechers cipő pedig a sarkamat….

Nagyon elvagyok keseredve.

Kérlek ajánljatok olyan cipőt, sarokvédőt, bármit ami segítene nekem, mert ez nagyon rossz, hogy 30 perc után megy a szenvedés.


2023. szept. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

A Seibel cipőket ajánlanám, azok jók. Vannak kiegészítői is.

1-el nagyobb méretet javaslok.

2023. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összes cipőd kényelmetlen és töri a lábad, akkor mindegyiknek rossz a mérete. Lehet túl kicsi, de a túl nagy cipő is dörzsölheti a sarkat.

Jobb ötletem nincs, ha túl nagy akkor egy talpbetét kényelmesebbé teheti, plusz olyan sportzokni ami sarokvédős, alá akár egy ragtapasz. Ha túl kicsi arra nincs megoldás.

2023. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mindig is 36-os lábam volt, múltkor próbáltam skecherből 35-öset, az biztosan kicsi volt, a lábujjamnál éreztem, néha próbálok 37-eset de az meg brutál nagy, már kilépek belőle. Szerintem az én lábammal van a baj. Eddig amúgy ezek a dolgok nem tűntek fel mert nem mentem ennyit, most pedig hosszú betegeskedés után újra mozognék picit. Lehet elszokott a lábam a cipőktől.

2023. szept. 10. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
3#: A leírtak alapján javasolnám, hogy nézesd meg a lábadat egy ortopédussal, mert valami tuti nem okés, és ha nem látja, akkor idővel rosszabb lesz.
2023. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es válaszoló!


Köszönöm a tippet, ez meg sem fordult a fejemben! Beiktatom mindenképp. Jövő héten megyünk külföldre, eléggé aggódok emiatt, esetleg tudnál valamit tanácsolni?

2023. szept. 10. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem mezítlábra húzod a csukát?
2023. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mezítlábra, zoknira.
2023. szept. 10. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj többfélét, pl tornacipők is kényelmesek converse vagy noname olcsó is jó lehet. Néha az egészen olcsó cipők a legkényelmesebbek pl KIK vagy Tesco vacak cipők mégis kényelmesek. Gyorssegély ha beteszel egy zsepit félbehajtva a sarkadhoz, néha egész jól bevált.
2023. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2023. szept. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!