Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táplálkozási tanács kellene...

Táplálkozási tanács kellene rendszeres edzés, és nagyon szűkös időbeosztás mellé! Valaki lenne olyaan szíves hogy segít?

Figyelt kérdés

Újra elkezdek edzeni. Régen már csináltam,hetente 4x-5x másfél, sőt 2 óráig is alkalmanként. Ezzel nem is lett volna gond, de minimálisat ettem, zsír és szénhidrátszegény volt,ami nem lenne gond,ha annyi kalóriát bevittem volna ami az edzéshez kell. Hama rledobtam 5kg-ot, de dőltem-borultam annyira szédültem a "sok" kaja miatt!

Most eltelt pár év,újra nekikezdek, de most szeretném rendedsen csinálni.Vagy hetente 4szer fogok edzeni, vagy 2szer ,de mellette 2 aerobic. Sajnos rengeteget kell tanulnom(2 tannyelvű gimi),házimunka,...stb.Az edzésre ha belehalok is szakitok időt, de annyiban tudna valaki segíteni,hogy mi az a kaja,amit tudok vinni suliba is,és egyszerű megcsinálni?(a csirkén kívül:)).Ezt még meg-megoldanám, de a kenyeret mivel pótoljam??Nem maga a kenyér hiányozna,hanem egy olyan kaja,ami vmivel kiegészítve megunhatatlan. Mert ugye a kenyér mindennapos volt eddig,de msot teljesen kiszeretném iktatni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2009. jan. 1. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Teljes kiorlesu kenyer, pufirizs pl.

(Tigi)

2009. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!