Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mit jelent, más is kapott...

Ez mit jelent, más is kapott ilyen üzenetet a Tippmixpro-tól?

Figyelt kérdés

"A játékosélmény növelése érdekében a Tippmixpro hamarosan megújul. A nemsokára elérhető számos új funkció és a bővülő sportesemény-kínálat mellett ez azt is jelenti, hogy lehetőséget nyújtunk a jelenlegi belső egyenleged távszerencsejátékra fordítható szétosztásáról és az új fogadási rendszerbe történő átviteléről való rendelkezésre.


Társaságunk az új Tippmixpro rendszerbe átvihető összeget a belső egyenleged felhasználását érintő eddigi szokásaid elemzésére alapozott profilalkotás útján határozza meg és ajánlja fel számodra. Amennyiben nem szeretnéd, hogy az egyenleged megosztására vonatkozó döntésed az említett profilalkotással elősegítsük, úgy 2023. szeptember 28. 23:59-ig lehetőséged van a profilalkotással szemben tiltakozni az **************-mail címre küldött üzenettel. Ebben az esetben Társaságunk egy előre beállított - profilalkotástól mentes - 50 %-os arányt fog számodra meghatározni, amelynek értékét tetszésed szerint megváltoztathatod.


A profilalkotással érintett adatkezelésről szóló részletes adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva ismerheted meg."


Érdemesebb erre nemet mondani?



2023. szept. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tldr: alkalmatlanok még a rendszer frissítését is letudni automatán.
2023. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Lehet, hogy igazad van, de nekem ez nem releváns válasz.

Milyen profilozást magyaráznak, meg most ezt miért kell?


Meg mi az ésszerű válasz erre?

2023. szept. 28. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel az üzenettel, a belső egyenlegeden található összeget fogják megbontani az új és a régi rendszer között, csak túlbonyolították a megfogalmazást. Ha nem tetszik esetleg, cashoutolsz a régiről.
2023. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát az új rendszerre lévő minden pénzem átvihetem rá?

Nem sűrűn használom. Kifizetést várok amúgyis. Belső egyenlegre.

2023. szept. 28. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne csinálj semmit, ez csak jogi blabla. Ha nem játszol lottót stb. online, a profilelemzés azt fogja mutatni, hogy 100%-ban az új Pro felületre teszik át a bentlévő balanszodat.
2023. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 köszi.

Ezt a részét így értem, meg akkor valoszínű az újra teszi, igazad lehet.


De azt a részét akkor sem értem, hogy milyen profilalkotást magyaráznak?

Hiszen érvényes okmánnyal lehet regisztrálni/ játszani stb. Mit akarnak még profilozni?

2023. szept. 28. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Profilalkotás alatt azt kell érteni, hogy minden játékosnak folyamatosan figyelik az aktivitását, mire fogad, milyen téttel stb. Ezek alapján szűrik ki és korlátoznak le például nem hobbi játékosokat.
2023. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 arpi1969 ***** válasza:
én már a tegeződő Multiktól nem olvasom el amit írnak. írogassanak saját maguknak meg az anyukájuknak
dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!