Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tyson Fury...

Mit gondoltok a Tyson Fury vs. Francis Ngnnou mérkőzésről?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, borzasztóan csalódtam Fury-ban, hogy egy olyan ellenfél, aki életében először bokszol, leüti és éppen ki tudja pontoznoi őt. Lehet mondani, higy nem vette komolyan stb. De ő egy bokszoló, akinek az a munkája, higy felkészüljön a meccsekre. Remélem összejön az Usyk elleni meccs és nem hallunk már többet Fury-ról.

Úgy látom, hogy nagyon nagyot esett a boksz, mint sport renoméja. Sajnos ez a youtuber-es meccsek is borzasztóak, nem tudom miért van rá igény. Egy meccs alatt többet keresnek, mint egy olyan bokszoló, aki kisiskolás kora óta bokszol, csak mondjuk nem nyert övet.

Mit gondoltok ezekről? Ti higy látjátok a mai bokszot?


2023. okt. 29. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a boksz morális értékrendje csökkent, hanem sok más sportágé is.

Sose feledd, a sport része a gazdaságnak (és politikának), nem pedig a sportnak a része a gazdaság (és a politika).

2023. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én értem mit mondasz. De ezek a jelentéktelen bokszmeccsek ráértek volna az Usyk utáni vitathatatlan bajnoki meccsek után is, Fury nyugdíjba vonulása előtt. Nagy rajongója voltam a Wilder 1-2 időszakban, de most teljesen megváltozott, vagy mindig is ilyen volt, nem tudom.
2023. okt. 29. 13:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Fury nem volt felkészülve meg beteg is volt. Félvállról vette és majdnem pórul járt. De így is győzött és ez a lényeg. Ez az egész esemény szégyen a bokszra nézve amióta az arabok megérkeztek a pénzükkel az egész egy csicsás gagyi hulladék. Furyra visszatérve addig jó ameddig ő itt van mert ő az utolsó klasszis akinek van személyisége is. Az ilyen autistákkal mint Usyk meg debilekkel mint Joshua már sehol nem tudnak negtölteni egy arénát.
2023. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

3


Mondjuk ha rászántál volna 5 percet, akkor rájössz, hogy az "autista" és a "debil" komolyabb nézőszámokat, és előfizetőket produkáltak eddig, mint Fury. Ez a kommented így baromi égő lett.

jan. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4

Inkább neked kéne utánanézni. Fury vs Whyte meccsre fél óra alatt eladták az összes jegyet és rekordszámú nézőközönség előtt csaptak össze. Joshua meg pláne Usyk soha nem produkáltak ilyen számokat.

jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

Nahát, milyen érdekes, hogy Angliában, két angol bunyós meccsére hamar elkeltek a jegyek (főleg úgy, hogy Whyte-nak is elég komoly helyi szurkolótábora van) :)

A PPV eladások sokkal többet mondanak, a Joshua-Usyk meccsre több, mint másfélszer annyi volt az előfizető. Ez hogy lehetséges? Ennyien kíváncsiak egy autistára, meg egy debilre?

És akkor Fury Ngannou elleni PPV-ről ne beszéljünk, mert rekord gyenge lett...

jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6

Joshua is bokszolt Whyte ellen és a kutyát nem érdekelte. Joshua-Parker elleni meccsére majdnem annyi volt a ppv mint a két Usyk meccsre összesen. A Fury-Ngnnou meccsre nem adtak ki hivatalos adatot ezt te is jól tudod, de értelemszerű hogy nem volt túl erős 80 dollárért(AJ meccseire mennyi szokott lenni? 8-10?☺️).

jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

7


Azt az apró tény elfelejtetted hozzátenni, hogy Fury WBC világbajnokként, két győztes Wilder meccs után állt ki a kötelező kihívó Whyte ellen. Joshua meg majdnem 10 éve bunyózott vele, öv nélkül, úgy, hogy mind a ketten feltörekvők voltak. Az összehasonlításod így teljesen értelmetlen, ennyi erővel azt is felhozhattad volna, hogy senki sem nézte meg Joshua általános iskolai anyáknapi versét, ugyan annyira lenne mérvadó információ. Itt még annyit hozzátennék, hogy amíg Fury nem szerzett WBC övet, addig még egy 15 ezres torna csarnokot sem tudott megtölteni.


A Joshua-Parker ppv információd nem tudom honnan van, én nem találtam olyan adatot, ami alátámasztja az állításod.


A Fury-Ngannou meccsről volt hivatalos adat, valami 58.000 előfizető rémlik. Joshua meg utoljára kb. Parker ellen "került" 10 fontba, a korrektség kedvéért meg tegyük hozzá, hogy 79 DOLLÁR volt a Fury meccsre a PPV, az Usyk-Joshua meccsen 30 FONT körül, tehát angol fontba denominálva már mindjárt nincs akkora különbség, és ha még az inflációval is korrigáljuk a dolgot (hiszen majdnem másfél évvel később volt a Fury-Ngannou meccs), akkor meg főleg nincs akkora különbség, ami indokolja, hogy az egyikre 58 ezren, másikra meg majdnem 1.3 millióan fizettek elő.

jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8

Nem volt hivatalos adat a Fury-Ngannouról. Ne kamuzz töki. Dazn-on a legutolsó AJ PPV amit vettem talán Ruiz elleni visszavágó volt az valami filléres történet volt.

jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

Igen töki, én biztos hazudok, meg mindenki más is, csak te nem:


[link]


Több ember is lenyilatkozta, hogy 70 ezer alatt volt az előfizetők száma.


Angliából valóban nem volt adat, de ha egy pillanatra belegondolunk logikusan, ha jó lett volna a nézettség akkor nem titkolnák. Egyébként Angliában 21 font volt az előfizetés, tehát még azt sem mondhatjuk, hogy túl lett volna árazva.


A Joshua-Ruiz visszavágó elérhető volt a Dazn platformon, 20 dollárért, de az sem ma volt...

jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!