Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tyson Fury...

Mit gondoltok a Tyson Fury vs. Francis Ngnnou mérkőzésről?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, borzasztóan csalódtam Fury-ban, hogy egy olyan ellenfél, aki életében először bokszol, leüti és éppen ki tudja pontoznoi őt. Lehet mondani, higy nem vette komolyan stb. De ő egy bokszoló, akinek az a munkája, higy felkészüljön a meccsekre. Remélem összejön az Usyk elleni meccs és nem hallunk már többet Fury-ról.

Úgy látom, hogy nagyon nagyot esett a boksz, mint sport renoméja. Sajnos ez a youtuber-es meccsek is borzasztóak, nem tudom miért van rá igény. Egy meccs alatt többet keresnek, mint egy olyan bokszoló, aki kisiskolás kora óta bokszol, csak mondjuk nem nyert övet.

Mit gondoltok ezekről? Ti higy látjátok a mai bokszot?


2023. okt. 29. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10

Profiboksz.hu 🤣 Persze a hobbiblog minden szerkesztője állította de hát ilyen niemandok véleménye pont nem szàmít. Nem adtak ki hivatalos adatot. Itt a vége a sztorinak.

jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

11


Dave Meltzer is biztos a profiboksz.hu szerkesztőségének a tagja: [link]


Most esett le nekem, hogy te görcsösen a "hivatalos" adathoz ragaszkodsz, ami már ott hazugság a részedről, hogy sosem adnak ki "hivatalos" adatot, semmilyen mérkőzésről, mindig kb. számokat írnak le. Tehát ha most te kákán is csomót keresel, akkor milyen alapon hivatkoztál a Parker-Joshua meccs nézettségére, vagy Fury korábbi meccseire, ahol szintén nem volt hivatalos adat? Sőt, még a helyszíni nézők számáról sem szokott lenni hajszál pontos szám. Eddig minden érved kuka akkor ;)

jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

13


Te beszéltél hivatalos adatról töki, és a Joshua-Parker meccset is te említetted ;) Innentől kezdve nagyon vicces a linked, csak kár, hogy sehol sincs szalmabáb.


Egyébként, ha már az érvelési hibáknál tartunk, te mit tettél le az ökölvívás világában, hogy a profiboksz.hu szerkesztőit fikázod, amikor nekik elég kiterjedt kapcsolatrendszerük van az ökölvívás világában? Te mire, vagy kire hivatkozva érzed úgy, hogy mérvadóbb a tudásod, mint nekik?

jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Tyson Fury egy csaló és undorító személyisége van. Öntelt paraszt mindenkivel szemben tiszteletlen, nincs benne semmi alázat, sportszerűség. Egyértelműen rossz képet fest a bokszról.


Sok seggnyalója van ez tény, de a többség proli paraszt rétegből kerüli ki mint Angliában a chav-ok, cigányok stb.


Undorító féreg, már egy éve kerüli Usykot ez a szörnyeteg.


Ha van igazság egy nap összejön a meccs és leboxolja a föld alá Furyt!

febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

15


A Fury rajongók jellemzően pont olyanok, mint maga Fury: suttyó prolik. Ezért tetszik nekik a gipsy king, mert végre magukat láthatják a TV-ben.

febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

15


Igen, lényegében én is ezt mondtam.

Ritka egy műveletlen suttyó paraszt.

febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!