Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet elsaját...

Mennyi idő alatt lehet elsajátÍtani érdemes box tudást?

Figyelt kérdés

Elkezdtem boxolni és tetszik, de nem úgy gondolkozom hogy ezt év -tizedekig tudnám csinálni. Érdemes-e 1 vagy 2 évet boxolni vagy az semmire se jó? Van egy nagyon jól boxoló barátom, aki iskoláztatna vagy sparringolnánk, szóval a tudást lehet megtudnám tartani. Csak heti 2 edzésre járok, de állandóan hosszú sparring van és az edzésen kevesen vagyunk Így az edző nagyon oda tud figyelni. Az edző egyébként jó. Egyedül én vagyok gyerek és a felnőttek nem teljesen fogják vissza magukat, Így nálamnál jobbakkal edzek ami jó dolog. Bár nem én fizetem az edzést, de azért nem akarom a szüleimet terhelni drága bérlettekkel hosszú évekig. A bérlet elég drága és engem zavar, hogy nem tudok az idő elteltével egyre több edzésre menni,mert csak 2 edzés van. 2 év múlva szeretnék elmenni egy olyan küzdősport klubba ahol van mindennap edzés és sokkal több lehetőség van.

Összegezve:1 vagy 2 év boxxal jó az alap dolgokra vagy még kevés?


ui:heti 1 kickbox és heti 1 box edzés van hihi



2023. okt. 29. 22:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!