Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brazil jiu jitsut melyik...

Brazil jiu jitsut melyik Team-ben érdemes elkezdeni, melyik iskolát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek jó, színvonalaj bjj iskolát. Akinek van tapasztalata, melyiket ajánlanátok? És mik a tapasztalatok magáról a sportról, megéri belevágni?

#harcművészet #Jiu Jitsu #Brazil Jiu Jitsu #Jiu jitsu edzés #Budapest harcművészet
nov. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdd el, ahova könnyen el tudsz jutni hetente többször! Előny, ha van kezdő csoport, előny, ha többen is vannak a te súlycsoportodban.


Aztán mérd fel, hogy neked mi a célod, és ez passzol-e a teremhez! Más igénye van egy 40-es hobbista irodistának (akinek valamennyire a megjelenésére is vigyázni kell), meg egy 22 éves félamatőr MMA-snak, aki a Muay thai mellé keres földharcot is, és amúgy is úgy néz ki mostanra, mint akin oda-vissza áthajtott egy platós ifa.


Mennyire érzed jól magad a többiekkel, mennyire igazodik az edző az igényekhez (hajlandó újra és újra elmagyarázni dolgokat, ha arra van szükség), mennyi ott az egó, mennyi a személyi kultusz. Versenyistállóként működnek, vagy "rekreációsan"? És ez hogy passzol a te céljaidhoz?


Aztán ott vannak a költségek, havi díj összege, meg kell-e venned az ő cuccaikat (amik amúgy lehetnek jók is, nem feltétlen lehúzás), mit szólnak, ha máshol is edzel?

nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, nagyon jól mondja az első. Egyébként Gracie vagy ZR team, egyikkel se nyúlsz mellé szerintem. Helyedben mondjuk járnék judozni is.


Blackouttal van tapasztalatom, nagyon profik, és kemények és szakmaiak az edzések, jól fel vannak építve és szoktak indulni kezdő csoportok. Időpont szempontból nekem nem jó, ezért nem tudtam túl sokáig járni, meg más sport volt a prioritás akkor még.



Nem volt drága egyébként.

nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!