Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek lapos hasat alapjára...

Szeretnek lapos hasat alapjáraton lapos csak ha eszek akkor már megnő gondolom a rossz étkezés.Ehhez egy étrenben tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
169 cm magas 52kg üres hassal.Elkezdtem otthon has gyakorlatokat csinálni viszont szeretnek tisztán étkezni.Ha volna egy étrend amit tudnék követni úgy érzem sokkal jobban tudnám csinálni ,szeretnék változatni.

nov. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nő meg a hasad evés után mert ott tárolod a megevett kaját...
nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"ha eszek akkor már megnő gondolom a rossz étkezés.Ehhez egy étrenben tudna segíteni valaki?"

Igen. Te. :)

nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az lehet viszont kicsi mennyiségtől is nekem gondolom gyenge a hasfalam. A testvérem 450 chn van o nagyon nagy adagokat eszik és neki nem látszik meg annyira évesek után(edző terembe jár)
nov. 18. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

"gondolom gyenge a hasfalam"

Akkor - gondolom - erősíteni kéne...

nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Makrok kiszamitasa nem tudom mibol mennyi kell.Hasfal erositest mar elkezdtem.A sulyom maradjon csak mas etrenddel kene elerni ezt.
nov. 18. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindent megmutat, kiszámol, javasol, stb.:

[link]

nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi
nov. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!