Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány oz-s kesztyűt vegyek?

Hány oz-s kesztyűt vegyek?

Figyelt kérdés
Boxkesztyű vétel előtt vagyok, nem tudom eldönteni hány oz-sat vegyek. Elmondom mire használnám: Zsákolás (tudom erre jobb lenne egy zsákoló kesztyű) és tesómmal néha levezetni a feszkót.

nov. 22. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mondta el az edzőtök, hogy milyen kell? Feltételezem nincs edzőtök. Nagy butaságra készültök, mert van még minimum 2 másik eszköz amire szükségetek van, de feltételezem fogalmatok sincs, hogy mire gondolok. Mivel azokból is van több fajta, meg méret, így arra is rákérdeztetek volna, ha tudnátok. Szóval ebből látszik, hogy nagy hülyeség amire készülsz tesóddal. Most persze lehet majd lepontozni.



Semmiképp se füvön, hanem betonon püföljétek egymást! A füvön elcsúsztok és elestek ;)

nov. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 14 unciás már jó lehet szerintem. Kérdező a privát üzenete alapján 80 kilós, én 95 kilósan használok ekkorát, bár edző által vezetett edzésen.
nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 unciasat vegyel elsonek.


Az osszes edzesemen olyat hasznaltam.

nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!