Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki nyerte a te véleményed...

Ki nyerte a te véleményed szerint a tegnapi Rácz Jenő - Istenes Bence mérkőzést?

Figyelt kérdés
nov. 27. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Istenes
nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Jenő
nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is jobb volt Jenő (tisztább találatai voltak, Bence sokat ütött, de azért nagyrésze a kesztyűn elhalt, Jenő nagyobb "kárt" tudott okozni, sokszor beért a kesztyűk között, testen meg szinte csak ő ütött), de meglepett, hogy mindhárom bírónál 39-37 volt, azt hittem valakinél 38-38 lesz.

1 olyan menet volt, ami tisztán Jenőé volt, volt 1-1 mindkét oldalon, ami viszonylag kevés vitával adható, de az egyik szerintem elég kiegyensúlyozott volt, az dőlhetett volna mindkét irányba.

nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

A mennyiség számít nem a minőség. Istenes nagyon jól nyomta az ellentámadásokat, még akkor is ha jelentős részük nem volt tiszta találat, vagy már úgy született, hogy a bíró köztük állt. A séf kezdeményezőbb volt, nagyon sok testütése volt, és amikor összeborultak, akkor is gyűjtötte a pontokat a másik bordáin.


Bence szerintem jobban boxolt, nagyon nagyon gyors csávó, de ereje nincs. Jenő ki sem pirosodott, mintha ütést nem kapott volna. És ez meg az ő előnye lesz, úgy néz, hogy ha ő ütést kap, akkor nem megszédül, vagy elkezdi érezni a fájdalmat, hanem felháborodik. Ez a hozzáállás a döntőbe nagyon kelleni fog.

nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézem akkor 2 2.

Ha nézem akkor Bence többször volt szabálytalan.

Ha úgy nézem, hogy ki ért több találatot, pontot akkor megkell néznem újra egy eurosport szerű, normális kamera felállással. Mert ez e szempontból, egy fos volt. Rosszkor valtottak, szrt se lehet így normálisan érdékelni.

Majd egyszer lesz visszavágo. És az tuti kemény lesz, de várjanak. Mert az istenes agyfszt kap ha megint kikap. Nagy az ego, sok a duma.

dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!