Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aikidosok mondjatok nekem...

Aikidosok mondjatok nekem valamit arról hogy miért jó az aikodo és egy kocsmai bunyóban ér e valamit?

Figyelt kérdés

nov. 30. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kocsmai bunyóban semmi nem ér semmit. Az aikidót pedig azért szeretem, mert egy nagyon jó és szép mozgáskultúra, ezért eljárok heti kétszer (nem ez a fő sportágam).
nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kocsmai bunyóban mindig kukoricagránátot alkalmazok. Aztán töltök egy kevertet. Mert ez életszerűbb mint az aikido
dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmába' a szék-do, asztalláb-do, törött üveg-do lehet hatékony...ezek mind a plekni-do részét képezik!
dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 stellaz ***** válasza:

Az akido nemhogy kocsmai bunyóban, de egy-egy elleni dulakodáskor sem ér nagyon semmit. Nincs is benne támadó technika, edzésen meg sparring.

Kocsmai bunyóban olyan küzdő sport lesz a segítségedre, ahol van full contact sparrnig, és vannak full contact versenyek is belőle, hogy valóban csak a hatékony technikák és edzés módszerek maradjanak pl. box, birkó, judo

febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!