Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki minden idők legtehetségeseb...

Ki minden idők legtehetségesebb három F1-es versenyzője szerintetek?

Figyelt kérdés

Én szerintem:

1. Prost

2. Hamilton

3. Jim Clark



dec. 23. 21:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem

1. Michael Schumacher

2. Lewis Hamilton (bár utálom mint a … de tehetséges azt el kell ismerni)

3. Max Verstappen

dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi,

szerintem Schumi messze nem volt olyan jó mint az eredményei, de ez egyéni vélemény.

Tiszteletben tartom.

dec. 23. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egy szubjektív válaszokra kíváncsi kérdés, úgyhogy ha az elmúlt 20-30 évet nézzük, akkor szerintem Schumacher, Hamilton, Vettel. Ha a korábbi "old school" éra pilótái közül kéne top3-at megnevezni, akkor egyértelműen Lauda, Senna, Prost.
dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Jah onnan a fotelből te megmondod, hogy nem volt jó. Oké 😂
dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam: Senna, Hamilton, és mondjuk legyen Fangio.
dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fene tudja. ehhez látni kellett volna az F1-et a kezdetektől. az a baj, hogy a veleszületett tehetségből nem feltétlen lesznek valóra váltott sikerek. lásd Räikkönen.
dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Jah onnan a fotelből te megmondod, hogy nem volt jó. Oké"

Mert neked mennyi F1-es tapasztalatod van? Itt szigorúan véve mindenki a fotelből nyomja. Én sem értek egyet a kérdezővel, de az övé is egy vélemény. Másrészt annyi igazság mindenképp van benne, hogy pusztán az eredményeket tekintve Schumacher és Hamilton toronymagasan a két legkiemelkedőbb, miközben azért a legtöbben úgy gondoljuk, hogy jó néhány más (kevesebb győzelmet és bajnoki címet szerző) versenyző is az ő szintjükön volt.

dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Juan Manuel Fangio.

Akkor még nem ilyen szuper autókkal kellett menni és sokall nagyobb dolog volt évekig az élen lenni.

dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy dolog ez a motorsportos tehetségvadászat, hisz senki se tudja megmérni konkrétan a tehetséget, attól pedig, hogy valaki sikeres nem feltétlen csak önmaga sikere, hisz csapatok állnak mögöttük is. Elvégre idén pont aktuális volt Alonso esete, amikor hintába rakott egy Hamilton-t is úgy, mint régen, vagy a McLaren év eleji gyengesége. Ilyen esetekben akkor, hogy mérjük meg a tehetséget? Mondhatjuk, hogy egyik jobb, mint a másik, főleg mostanában? Arról ne is beszéljünk, hogy rengeteg dolog DRS-nek hála történik. Én mindig azt mondom minél többet tud valaki a motorsportról és az F1-ről és annak történelméről annál jobban rájön, hogy nem érdemes és nem is kell összemérni, vagy rangsort csinálni senkivel, mert annyira apróságok döntenének, amik bizonyos futamokon teljesen más képet alakítanának ki. Egy tuti: a kezdetekben versenyző pilóták nagyon bátrak és ügyesek voltak, viszont testileg semmilyen hasonlóság nincs nem csak köztük, de még a 20 évvel ezelőtti pilóták között sem, ha ezt a képletet kivesszük, akkor viszont megint oda jutunk, hogy nincs mit megmérni "tehetség" néven. Se autó, se korszak, se körülmények, igazán semmi. Aki tehát ismeri a történelmét a dolgoknak sokkal gazdagabb ember tudásban, hisz nem csak az 1. helyezett a lényeg mindig.
dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért van egy-két dolog, ami egyértelműen utal a tehetségre. Amikor egy fiatal egyik évben még gokartozik, következő évben tarol az F3-ban, következő évben az F2-ben, következő évben meg már egy F1-es autóban ül mint állandó versenyző, jól megy, érzi az autót, gyorsan fejlődik, hamar kiküszöböli az újonc hibákat, az kétségtelenül nagyon tehetséges.
dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!