Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a táska jó...

Szerintetek ez a táska jó hosszadalmasabb, akár több hetes túrákra is?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig a leghosszabb túrám egy 4 napos volt, egy 80literes táskával csurig pakolva, 60km a bükkben. 20+kg volt a táska, én vagyok 100.



dec. 27. 12:16
 1/2 Strand Unió ***** válasza:
A derék heveder vagy csat megléte nekem egy fontos szempont, bár nem igazán túrázok. Ezen nem láttam, hogy lenne, ami nem jelenti azt, hogy rossz, de fontos szempont, hogy milyen túrára kell, inkább hegyi, vagy síkvdéki, illetve, hogy az extrémitás- e a lényeg ilyen túráknál. Egyébként miért cseréled le az előzőt egy ennyivel nagyobbra (20L azért elég sok)?
dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Strand Unió ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznék, hogy furcsának tartom, hogy a táska hátulját fotozták le, pedig a háthoz "illeszkedő" rész ugyan olyan, ha nem fontosabb. Nem mindegy, hogy ez csak egy hátiZSÁK ami csak himbálózik a hátadon, vagy pedig rendelkezik a hát anatómilyájához illeszkedő részekkel (pl. a gerincnek kialakított "mélyedés"), amit így nem látok. Én angliában voltam egy egy hetes túlélő táborban és ott eléggé rám ragadt, hogy minnél kevesebb dolgot vigyek magammal, és inkább csökkenteném mint sem növelném a zsákom méretét. De ez már csak az én véleményem.
dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!