Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betfair személyazonosság...

Betfair személyazonosság igazolása?

Figyelt kérdés

660 dollárt akartam kiutalni a számlámról, és azt az üzenetet kaptam, hogy előtte igazolnom kell magam. Oké, elküldtem egy jogsi fotót. Még aznap mailben válaszoltak, hogy ez nem lesz elég, és az igazolványról meg közüzemi számláról is kell. Oké. ugyanúgy lefotóztam a személyimet, meg csatoltam egy pdf-et a villanyszámláról. Erre már nem jött újabb mail, és mikor legközelebb be akartam jelentkezni a betfairbe, azt írja, hogy a számlámat felfüggesztették a szabályok megsértése miatt. írok a supportnak, hogy mi történt, és arra nem reagálnak semmit -ennek már 3 hete, és a pénzem azóta sem utalták.


A villanyszámlán anyám neve szerepel (igen, mamahotel), de a cím ugyanaz, ahová az igazolványom szól. Az a problémájuk, hogy nincs az ingatlan, vagy közmü a nevemen?



dec. 28. 15:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy román vagyok, de nem hiszem, hogy ez számít. A befizetés visa kártyával történt, ami az én nevemen van.
dec. 28. 15:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs minden veszve. De a súgót át kellett volna nézned előtte alaposan és a pénzkivét előtt igazolni a fiókot.

[link]

Ráadásul így a közüzemi helyett lehetett volna választanod a lehetőségek közül a bankszámla kivonatot is, amin csak a te neved szerepel. Az a biztos, mert nincs rajta más név. Szerintem ez nem tetszett nekik, de lehet más. A fogadóirodák érzékenyek mindenre és elég szigorúan veszik a szabályzatukat. Írj nekik Twitteren:

[link]

Ha nem megy az angol, használd a Google fordítót. De most lehet csak ünnepek után válaszolnak majd.

És Betfair ügyben inkább ezt a fórumot javaslom, mindenki segítőkész:

[link]

dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ember, nem anyad lakcimet kell igazolni.A sajatodat.

A sajatodat nem igazolhatod anyad villanyszamlajaval, akkor sem ha ugyanott laksz.

Van bankkartyad. Ezekszerint bankszamlad. Miert is nem a bankszamlakivonatod lukdted el nekik?


Van chat, irj nekik chaten. Biztos azt fogjak mondani hogy a te neveddel ellatott lakcimigazolast kernek.

jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rabló geczi banda. Azt írják, hogy nem áll módjukben feloldani a számlám, és a pénzem sem fizetik ki csalás miatt. 2x500 lejt fizettem be , akkor bezzeg nem kértek semmi hitelesítést, és még a befizetett összeget sem adják vissza, nemhogy a nyereményt.

Oké, bankszámlakivonatot kellett volna küldenem, de a f@szom sem gondolta, hogy ezért így kicsesznek velem. Az igazolványom ugyanarra a címre szól, mint anyám villanyszámlája. Mit nem lehet ezen érteni?

jan. 2. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt garantalom hogy nem azert nem fizetnek ki mert anyad nevere szolo kozuzemi szamlat kuldtel.

Ha a befizetett penzt se adhak vissza, akkor valami nagyon komoly csalas lehet a hatterben. Multiacc, bonusz csalas, ilyesmi.

jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy, ha 100% hogy nem csaltal, nincs tobb szamlad, nem hasznaltal ki bonuszt kulonbozo szamlakon ugyanarrol az eszkozrol, nincs osszejatszas pl.pokeren, vagy nem hasznaltal ki szandekosan valami hibat,akkor mivel Romaniaban engedellyel rendelkezik a betfair, van kihez fordulnod jogorvosaltert. De csak akkor van ertelme ha tenyleg nem csinaltal semmit. Mert ha igen, hiaba kamuzol, eleg kifinomult rendszeruk van hogy lebuktassanak.
jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Francért kamuznék anonim oldalon? Egyetlen betfair számlám van, bónuszt ki sem játszottam Ezen kívül van még számlám 888 pókeren és sportsbet.io-n, de ezeknek semmi köze a betfairhez, nem ugyanaz a hálózat.
jan. 2. 11:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ők sem indokolták, hogy a villanyszámla miatt tiltottak volna ki. Egyszerüen csalásra hivatkoznak, bármit is jelentsen az.
jan. 2. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor elj panasszal. Ez az egyik elonye ha engedelyt valtanak ki az orszagodban. Van kihez fordulni.


Esetleg alternativakent ajanlom a sportfogadas.orgot. Magyar oldal, de romaniai magyarok csinaljak. Ok talan el tudnak erni a betfairnel olyat aki tud segiteni.

jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol beszéltél velük (email, chat, twitter), de próbáld meg másik elérhetőségükön is, mert náluk is vannak hülye ügyintézők és vannak normálisak. Lutri, hogy épp ki foglalkozik az ügyeddel a sok közül. És amikor írsz nekik akkor részletesen írd le a történeted, hogy biztosan jól értsék a problémát. Illetve, ahogy az előző hozzászólók ajánlották, a sportfogadas.org-on is próbálkozhatsz, hátha akad ott, aki okosabbat tud mondani, esetleg már járt hasonló cipőben. Legvégső eset hivatalos panasz az illetékes hatóságnál. A bank tudja igazolni, hogy te voltál, aki befizette a pénzt, tehát a tied, szóval sima ügy. Ez most nem segít, de a jövőben először igazold a fiókod és csak utána fizess be bármit is bárhova, az a biztos sorrend.
jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!