Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon izmosak lettek a...

Nagyon izmosak lettek a lábaim az egyik gyakorlattól, körülbelül mennyi idő amíg vissza áll az eredetire?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje nem tornáztam, le is fogytam nagyon aztán felszedtem egy kicsit, normál testalkat vagyok alapvetően.


Kitöréseket csináltam (sajnos) 1 hétig (Vasárnap óta nem), vékony de izmos lábakat akartam, erre bedurrantak és izmosak de vastagabbak lettek. 😖😣😞😥😭


Sírni tudnék mikor tükörbe nézek, vastagabbak lettek a combjaim, pedig ez nem hízás, a torna.


A barátom azt mondta neki tetszik, nekem nem.


Aránytalannak érzem, a felsőtestem most vékonyabb az alsó testemhez képest.


Ha nem csinálok kitöréseket, mennyi idő kb. amíg lemegy az izom?


Köszönöm a válaszokat.



jan. 9. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmi izmot nem szedtél fel 1 hét alatt. Ez biológiai lehetlenség lenne. Ennyi ésszel 1 év alatt sem tudnál érdemi izmot építeni, pláne nem ilyen bohóckodással. Testképzavarod van.
jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem izom, inkább csak pár napra be van durranva.
jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A barátomat kérdeztem mert én is azt hittem képzelődök, de mondta igen, vastagabbak lettek.


Képzeld igen, Rubint Réka van 5 perced 1. részét csináltam 1 héten keresztül mindennap 2szer, és bedurrantak.


És nem ettem többet mint szoktam.

jan. 9. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A barátod is olyan szellemi képességekkel rendelkezik, mint te.
jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az oké 2#, de mennyi ideig lesz így bedurranva?


Mert akkor inkább nem csinálom ezt többet. 🥺


És bárkit megkérdeznék, ők is azt mondanák vastagabbak lettek.

jan. 9. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

😂😂amúgy ez fless,végre egy fa.sz kérdés ami meg nem is olyan szar!

szerintem képben vagy te itt mindennel,nincs ilyen fogyatékos fasz aki egy percig is komolyan veszi ezt

jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Mutasd már az izmaid kérdező!
jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Répa edzéseit inkább hanyagold, rosszul mutat egy csomó mindent és nem is túl változatosak a gyakorlatai.
jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, egy nőnél NINCS olyan, hogy túl izmosak lennének a lábai ! Doppingszerek nélkül, természetes úton max szép formásak, max kidolgozottak lehetnek, ami kifejezetten szép látvány ! Egy hét alatt meg biológiailag képtelenség szemmel láthatóan megizmosodni ! Ha rám hallgatsz, folytatod ez edzéseket, a megfelelő testzsír arányt étkezéssel kell biztosítani !
jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekel részletesen mit csináltál, szeretnék izmos lábakat, pláne ennyi idő alatt.

Réka edzései viszont szerintem nem hoznak ilyen eredményt, ő mióta csinálja, mégse néz ki túl jól se a lába, se a feneke, vékony és nem is izmos, feneke sincs.

Na ő vsz túl sokat kardiózik, az izomépítés a pattogás mellett meg nem megy, menj és fuss, ha zavar az izom.

jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!