Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi volt számodra a legvicceseb...

Mi volt számodra a legviccesebb, legemlékezetesebb, legostobább bro science, vagy mendemonda, amit a konditeremben hallottál?

Figyelt kérdés

Egyet nehéz kiemelni, de nekem talán ez: A fehérjétől izmos leszel, a szénhidrát hízlal, a zsír meg csak úgy van.🤣🤣


Ehhez kapcsolódik egy idősebb (50-hez közelítő) edzővel való beszélgetésem, mondtam neki, hogy nem sokkal lefekvés előtt megettem 2 almát. Erre ő: Akkor a mai diétádat buktad, mert az alma tele van cukorral és a cukor nagyon hízlal.🤣🤣🤣



jan. 12. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

"A fehérjétől izmos leszel, a szénhidrát hízlal, a zsír meg csak úgy van"

Ez a mondat tőlem származik. Ezt én írtam egy másik kérdés alá. Nekem évekig tényleg ennyi volt a tudásom táplálkozás terén. Egyébként itt a listám:

- bedurranás, izomláz, ezek okozzák a fejlődést

- kis súly, sok ismétlés szálkásít

- nagy súly, kevés ismétlés tömegel

- mell-bicepsz minden nap kötelező

- a felüléstől lesz kockahasam

- a testzsírt át lehet alakítani izommá

- kardiózni tilos, leépíti az izmot

- anabolikus kapu

- kreatin feltöltő kúra, napi 20 gramm monohidrát

jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne uszítsad a népet😉
jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már kezd kikopni a tudatból, de mikor kezdtem a sportot 2000res években, akkor még minden napos volt, hogy a dagiknak mondogatták, milyen szerencsések, mert át tudják alakítani a zsírjukat izommá, míg szegény soványaknak meg szenvedniük kell, mert nekik még meg is kell hízniuk…
jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elképzeltem, ahogy a zsíros pókhasukból egy nagy kidudorodó izomköteg lesz. :D


nekem csak ezt jutott eszembe, amit a teremben magyarázott valaki egy kezdőnek:

- minél szélesebben fogod a rudat a csigás lehúzásnál, annál jobban szélesedik a hátad

jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem, ez a mondat nem tőled származik. Az lehet hogy neked is voltak ilyen tévhiteid, de ez széles körben elterjedt legendás butaság volt.


#2

Szomorú, hogy te ezt uszításként éled meg, én inkább nosztalgiának.

jan. 12. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerem a fajtád
jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer mesélte az egyik, hogy mit eszik egy átlagos napon: reggelire egy liter aludt tej, 16 tojásos rántotta kenyérrek szalonnával. Utána lejön edzeni 2 órát.Edzés után összemuxel egy liter csokis proteinport. Ebédre csirkemellet eszik zöldségkörettel és proteines fagyival. Délután nassol valami kis fehérjeszeletet. Vacsora pedig ismét valamilyen hús csak most valamilyen szénhidráttal illetve fél liter tej alvás előtt.

Hát... Szerintem ennek tejgazdasága van vahy nem tudom, de szerintem ez nem tesz jót a szervezetének.

jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

- az, hogy nők tudnak mellgyakorlatokkal mellet növelni

- az a nő, akinek lóg a melle, az nem edzett eleget, és azért van

- nem lehetsz egészséges, ha nem fogyasztasz pluszfehérjét pl. shake formában

ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!