Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A dublőröket, kaszkadőröket...

A dublőröket, kaszkadőröket csak a pénz motiválja? Kíváncsi vagyok, ők hogyan gondolkodnak arról hogy ilyenekbe belevágnak amivel az egészségüket meg az életüket kockáztathatják.

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha nem csak a pénz,akkor mi motiválja még?
2010. okt. 23. 10:01
 2/6 anonim válasza:
90%-ban nem a pénz, szerintem. Vannak olyan emberek,akik adrenalinfüggők, kell nekik az izgalom. De vannak olyanok akik csak szimplán bevállalósak, és emellet élvezik,hogy híres színészek helyett dolgozhatnak,forgatásokon stb. Nem egy rossz dolog,én is szívesen csinálnám. És nem a pénz miatt:D De pl. nem tudok elképzelni,egy tériszonyos embert,hogy a pénz miatt áll kaszkadőrnek.
2010. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy ugyanolyan munka,mint bármi más.Plusz a kaszkadőröknél is ugyanolyan ranglista van,mint színészeknél,nekik is megvannak a sztárjaik,sőt évente van ugyanolyan díjátadójuk is mint az Oszkár díj.The Rock szokta vezetni a műsort.

Egyébként meg jól megfizetik őket.Pl a leginkább rivaldafényben lévő kaszkadőrök azok a pankrátorok és

The Undertaker havi fizuja 1 millió dollár körül van.

2010. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem a kedvesem kaszkadőr. Mi motiválja a pénzen kívül? Izgalmas. Szeret verekedni (mint sport, nem véresen persze), nagyon élvezi, amikor a pl. a haverjával koreográfiákat dolgoznak ki. Végig szórakozzák.


Az életüket kockáztatják? Évek óta csinálja, de még sosem volt baleset a csoportjában. A kaszkadőr egy szakember. Megvannak a felszerelései (védőfelszerelések, gerincvédő, térdvédő stb. stb.) és a tudása, így miért lenne baja? A villanyszerelőt sem vágja meg az áram, és nem kockáztatja az életét...

2011. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ÉNIS KASZKADŐR SZERETNÉK LENNI:D

Én pl leszarom a pénzt, ha annyit kapok hogy szépen megtudnék belőle élni nagyon örülnék neki... DE GONDOLJ BELE MILYEN JÓ MÁR 100 MÉTERT ESNI VAGY MITUDOM ÉN MIT CSINÁLNI MINDEN HÜLYESÉGET(Jackass<3 ha még nemláttad feltétlenül nézd meg.:)) ÉN CSAK MERT BEVÁLALÓS VAGYOK ADRENALIN NEMTUDOM DE NAGYON TETSZIK:DDD

2011. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20:49


Sok sikert akkor!

2011. okt. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!