Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek azok a debreceni...

Melyek azok a debreceni edzőtermek, amelyek esetleg le tudják igazolni a délutáni testnevelést?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki megtámadna, hogy csak az igazolás miatt mennék, szeretném felhívni a figyelmet, hogy nem. Már több edzőtermet is megnéztem, ami ideális lenne, úgyhogy remélem az ajánlásaitok között lesznek ismerős nevek. Előre is köszönöm a válaszokat!

jan. 21. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb ha megírsz egy emailt amiben megkérdezed és elkuldod az osszes teremnek vagy emailben vagy facebookon.

Sziasztok! Szeretném elkezdeni az edzőtermi edzést és nagyon tetszik ez a terem. Még iskolás vagyok és ha edzek önállóan, akkor felmentést kapok tkét testnevelés óráról. Ehhez egy pecsétes papírra lenne szükségem. Érdeklődni szeretnék, hogy ez megoldható lenne-e?

Köszönettel

Xy

jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából hasonlóra én is gondoltam, viszont manapság már nagyon kell vigyázni arra, hogy hogyan fogalmaz az ember, nem szerettem volna, hogy valami olyasmi jöjjön le belőle, amiről szó sincs. Viszont ezt a megfogalmazást nagyon korrektnek tartom, végül írok majd egy e-mailt. Köszönöm a segítséget!
jan. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!