Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljak kardió edzést?

Hogy csináljak kardió edzést?

Figyelt kérdés
Szeretnék kardió edzést végezni, de a videók közt teljesen elvesztem. Egyszerűen, amit tudok követni az túl egyszerű számomra, ami meg megfelelő edzés lenne nekem, egyszerűen nem tudom tartani a ritmust és mire raérzek egy feladatra már át is váltanak egy teljesen más gyakorlatra és egy nagy kuszaság lesz az egész edzésből és ez olyan szinten idegesít, hogy feladom. Tudnátok olyan videókat javasolni amitől nem őrülök meg? Köszönöm.

febr. 2. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egyáltalán nem bonyolult, és semmi szükség videóra. Kimész az utcára, gyalogolsz mondjuk 3 kilométert, és megvan a kardioedzésed. Ha ez kicsit kevés, akkor kocogj, ha még többet szeretnél, akkor fuss! De lehet kerékpározni, úszni, táncolni, ez mind-mind kardió, amit természetesen lehet lightosabban és keményebben csinálni. Amit te mondasz, valószínűleg nem tiszta kardio, hanem vegyes kardio és erősítő edzés. Ilyenből van 1000 a Youtube-on. Keress olyat, ami a te szintednek megfelelő, vagy vedd lejjebb a lejátszás sebességét!
febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam csinálni, hogy először megnézem a kiválasztott videót simán, a gép előtt ülve.

Nem nézem rendesen végig, beletekerek, és csak azt nézem végig, hogy milyen gyakorlatok vannak.

Így megismerem a gyakorlatokat, és utána "élesben" csinálom a tornát.

febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bele kell jonni. Anelkul nem mennek ezek a tancolos ugribugris videok.


A b terv hogy menj el biciklizni vagy futni

febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es pontosan ahogy mondja. Én is ezt csinálom. =)
febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!