Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy (soha semmikor meg nem...

Egy (soha semmikor meg nem mérettetett) nebántsvirágot is meg lehet tanítani ökölvívásra, szabadfogású birkózásra? (Földharc is, nem csak boksz.) Bővebben a részletezésben.

Figyelt kérdés
Nem jó ötlet senki szerint, hogy így tekintek önmagamra, de az itt jelenlevő önbizalomban bővelkedő, (több mindenben) keménynek mutatkozó, talpig férfi kommentelőkhöz képest tudom, hogy hozzájuk viszonyítva én jelentősen elmaradok. Szeretnék a - közeli - jövőben ezen változtatni, de - mivel ismerem magamat - fogalmam sincs, hogy egy ilyen puhány képes lehet-e bárminemű javulásra? Eredmények (nem verseny, hanem fejlődési eredmények, ill. tartás, bátorság) felmutatására adott idő után?

febr. 3. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A box és a birkózás remek sportágak, de ha nincs személyiséged, nincs kiállásod, nincs karizmád, nincs pacekod, akkor ezen nem a box vagy a birkózás fog változtatni. Ha egyedül nem megy, akkor keress fel egy pszichológust, akivel közösen felderítitek, hogy miért vagy vesztes.
febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene egy nebántsvirágot boxolni tanítani? Rossz ötlet olyat másokra vagy saját magunkra erőltetni ami nem a személyiségből fakad.


A nebántsvirágokat másképp kell megedzeni, nem a tájcsi órákon.

febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Most ha csak önbizalomhiányba szenvedsz arra nagyon jó hatással van a sima sport is súlyzós edzések stb,de ha meg is akarod magad védeni olyan helyzetekbe akkor a kettő sport a leghatékonyabb a világon amit felsoroltál azok közül is inkább a birkózás az igazi csibész tudja hogy akármilyen nyuszi lelke van egy karfiol fülűnek nem piszkáljuk.Az első válaszolót abszolút nem értem mért akar egy önbizalom hiányos embert pszihiáterhez küldeni mikor sokszor maguk az orvosok szokták javasolni a sportot önbizalom hiányra első lépésnek.
febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért pontozzátok le egymást? Lehet abban valami amit első mond (igaz nem túl finoman szólt), de abban is bőségesen van valamit, amit hármas írt!

Szerintem nincs itt semmi baj a hozzászólásokkal!


Amúgy igen hármas, én is több embertől (köztük két orvostól) hallottam már a sport és a küzdősportok (valamivel) jobb emberré formáló hatásáról, részben emiatt - is - íródott ki ez a kérdés.


Kérdés az, hogy a fent körülírt ember _hozzáállását_ előre lehet-e mozdítani olyan irányba, hogy úgymond akarja is a súlyzós edzéseket, illetve a birkózás és ökölvívás gyakorlatokat/órákat?

febr. 13. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

"előre lehet-e mozdítani olyan irányba, hogy úgymond akarja is a súlyzós edzéseket, illetve a birkózás és ökölvívás gyakorlatokat/órákat?"

Ha magadtól nem teremtődik meg ezekhez a mozgásformákhoz az affinitás, akkor nem.

febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt pedig - feltételezem - csak úgy lehet kideríteni, hogy elmegy jó néhány ilyen edzésre/órára?
febr. 13. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal.
febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!