Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan menjek el mezítláb...

Hogyan menjek el mezítláb titokban?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék mezítláb járni úgy, hogy szüleim ne tudjanak róla. Falusi vagyok de teljesen normális, itt ugyanis mindenki így jár, haverjaim is csak mi nem.(nem tom mért nem engedik) Én még sose jártam mezítláb még a házban sem de nagyon ki szeretném próbálni. Papucsom sincs. Az oké, hogy el megyek cipőben de utána??? Hogyan menjek vissza koszos lábbal??? Segítséget előre is köszönöm!

#falu #mezítláb #titokban #Mezítláb sétláni #Faluban mezítláb
febr. 4. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Utcai csapok vannak ott? Megmosod a lábad, visszaveszed a cipőt és hazamész, mintha egész nap rajtad lett volna.
febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
És miért nem engedik neked?
febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Az hogy te ilyen kérdésekkel ütöd el az időd nem izgat de a falusiakra ne hozz már szégyent "Falusi vagyok de teljesen normális"

Ebből nekem az egyik kijelentés elég gyanús

febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz bele sárba, és végén mászkálsz egy kicsit füvön, egyáltalán nem lesz olyan mocskos. Vidéken pláne nem. Szépen visszaveszed a zoknit, cipőt, otthon meg amúgy sem vagy mezítláb, tehát ha még piszkos is a talpad valamennyire, nem veszi senki. Arra vigyázz akkor ne lássák amikor megmosod.
febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
69%
Nekem is ilyen gondom van, szeretnék mezítláb lenni de a szöleim nem nézik jó szemmel
febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy saroknyira készíts be egy PET palackban vizet. Mondjuk bokorban vagy valamely rejtekhelyen. Legyen nálad papírzsepp, vagy valami textil. És a probléma megoldható hazafele menet.
márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnák hogy koszos a lábad ha otthon, előttük se vagy mezítláb?
márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a zokni ól. Ne fehér zoknit vegyél fel ilyenkor hanem feketét
márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Mármint a lakásban is cipőben jártok, hogy nincs papucsod?
márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A legjobb az lenne, ha kiállnál az akaratodért és a szüleid tudtára adnád, hogy mezítláb fogsz elmenni. Fárasztó lesz neked is mindig titkolózni miközben ott van benned a vágy arra amilyen lenni szeretnél. Beszélgess velük, hogy te ezt szeretnéd. Ha nem akarják teljesen elnyomni a személyiséged, akkor meg fogják érteni. Ha nem fogadják el, akkor meg azon kell elgondolkodni, hogy mit művelnek veled.
márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!