Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan jött ez a aki kesztyűbe...

Honnan jött ez a aki kesztyűben edz az b*zi dolog?

Figyelt kérdés
kb 7 ève edzek, èr már akkor is ment ez a dolog, gondolom màr jóval azelőtt is. èn is kesztyűben edzek az utóbbi időben, mert volt hogy annyira kidörzsölte a súly a kezem hogy rendesen napokig fàjt a bőröm, plusz nem szívesen érnék ilyen bőrkemènyedèses kèzzel pl a barátnőmhöz. nem is èrdekel hogy ki mit gondol erről, csak pont az előbb láttam tiktokon egy videót, hogy az egyetlen kifogás hogy ha kesztyűben edzel, ès bohos kornél volt bevágva amikor meséli hogy valami vagonban edzett télen -40, nyáron +40 fokban.
febr. 5. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezdő éveimben én is kesztyűben edzettem, mégis ugyanúgy kialakultak a tenyeremen a jellegzetes "gyúrós bőrkeményedések", de mindegy. Hogy honnan jön ez a mém, nem tudom. Számomra a kesztyű abszolút hátráltató tényező, főleg a szabad súlyos alapgyakorlatoknál, de a legtöbb gépen simán használható. Ha valakinek kesztyűben esik jól kondizni, akkor csinálja. Kit érdekel, ki mit gondol? Ronnie Coleman is gyakran edzett kesztyűben, mégse gondolja őt senki homoszexuálisnak. Az persze nyilván mókás, amikor Csabika biciklis kesztyűben bicepszezik az 5 kilós kézisúlyzóval a guggoló keretben, de egy kis nevetés jár.
febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
sztem mindenki abba edz amibe akar
febr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt sokkal rosszabb a fogás, kétlem hogy pl. nagy súllyal tudnál felhúzni vagy evezni kesztyűben. Másrészt tényleg eléggé férfiatlannak néz ki, nem kell hogy háború legyen meg spárta, de sportoló férfiként nem kellene ilyeneken picsogni hogy "jajj bőrkeményedéses lesz a kezem".


Én komolytalannak tartom aki kesztyűben edz, de mint írtad hogy nem érdekel ki mit gondol, akkor fölösleges a kérdés.

febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem 3-as amit mondasz. csak azt nem értem, hogy attól lesz valaki férfias hogy kesztyű nélkül edz? én úgy gondolom hogy szinte mindenki elsősorban azért jár a terembe hogy jobban nézzen ki, utána az egészség. és valószínű akkor màr ad az öltözködèsére, ápoltságra, és szerintem az is hozzátartozik hogy nem olyan a tenyerem mint a csiszolópapír, de nyilván mindenki máshogy fogja ezt fel.
febr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!