Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a legidegesítőbb dolog...

Mi a legidegesítőbb dolog amit tapasztaltál már edzőteremben?

Figyelt kérdés
Nálam: Telefon nyomkodás a fekvenyomó padon, és más gépeken is hosszú percekig.

2023. jan. 22. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
a zene
2023. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem, mit kell állandóan ezt kérdezgetni... Hol érdekel, ki mivel üti el az idejét? Kifizette a napi jegyet? Megvette a havi bérletet? Nyilván, mint ahogyan te is. Azt csinálnak, amit akarnak. Te edzel, ők meg mást.
2023. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki nem használ törölközőt, hanem lerázza magáról az izzadságot, mint egy kutya a vizet.
2023. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Köredzésező, szuperszettező, crossfitező személyek, akik képesek két teljes órára befoglalni a terem felét heti négy alkalommal. Csoportosan lejáró középiskolások, akik körbeállnak egy gépet, padot, állványt, és amíg mind a hatan nem csinálják meg rajta az 5x12 ismétlést, addig te várhatsz a sorodra. Gyökerek, akik 5 kilós kézisúlyzóval bicepszeznek a guggoló keretben. Okos apukák, akik több évtizednyi konditerembe járás után sem tudnak semmit az edzésről és a táplálkozásról (nem is néznek ki sehogy), de nagyon szívesen tartanak neked egy órás előadást arról, hogyan működik az anabolikus kapu, vagy hogyan kell "szabályosan" felülésezni. Haverok, akiknek kár átöltözni, mert nem edzenek, csak rohadt hangosan rögögnek, rohadt hangosan pofáznak cringe témákról, meg a terem egyik végéből ordibálnak a másik végébe egymásnak. Pofátlan egyének, akiknek ha egyszer segítesz valamiben, vagy egyszer adsz nekik tanácsot, akkor utána vérszemet kapnak, és minden alkalommal letámadnak húsz kérdéssel, és elvárják, hogy a saját edzésidőd háromnegyedét rájuk szánd, és kvázi tarts nekik személyi edzést ingyen (rám most két srác van így tapadva, és nem tudom őket levakarni). Reggelig tudnám sorolni.

Van nálunk egy csávó, aki ha lát egy 90 kilónál nagyobb fekvenyomást, vagy egy 120 kilónál nagyobb felhúzást, akkor már ugrik is oda hozzád, és kiabálja, hogy ez az, toljad, keményen, még kettőt, gyerünk, bírod. Volt olyan, hogy ez a csávó mögém jött, amikor guggoltam, szabályosan átkarlt, és elkezdte sikítani a fülembe, hogy gyerünk, bukásig, itt vagyok, segítek. Természetesen úriember módjára, de úgy elküldtem őt a retekbe, hogy azóta nem is köszön.

2023. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha emelgetik a súlyokat, zörögnek a gépekkel. Miért nem lehet kussban lenni és telefonozni.
2023. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Ja, még egy rohadt filmet sem bírok végignézni nyugodtan két meki között.
2023. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Bele akarnak szólni abba, hogyan edzel.
2023. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki hangoskodik vagy hülye hangokat ad ki edzés közben. Hozzánk jár egy gyökér, úgy fújtat mint egy kompresszor és kb olyan hangerővel hogy bárhol vagyok a teremben, hallom. Egyszer valaki biztos nyakon veri - ha nem én ;)
2023. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen ordibáló, hörgő, tízezer decibellel nyögdécselő professzorok nálunk is vannak. Kathi Bélának képzelik magukat, aztán úgy kiabálnak egy 20 kilós bicepszezésnél, mintha 300 kilóval guggolnának.
2023. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Köredzés, ha a pultos sz@rik a vendégre, és berak hatunkat a 4-12-es sorszámú szekrényekbe, természetesen egyszerre vagyunk ott, úgy, hogy összesen nem vagyunk lent húszan, és 90-ig vannak a szekrények. Majd ki az összeférhetetlen elmebeteg? Hát persze, hogy én, mert szólok ezért. A többi birka meg pöccsl a másik sggben, szomorúan, lehajtott fejjel öltözget.
2023. jan. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!