Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt íjászok akik...

Vannak itt íjászok akik tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Lányom 10 éves(150 cm körül van,ha ez számít), ijaszkodik.

Most vennék neki ijat .

Ajánlottak(a tanító néni aki évek óta ijaszkodik) egy 62"és 18 lbs-s ijat.(az iskolában ilyen íjjal lő)


Én találtam interneten egy

52" 16 lbs fa ijat,

63" 24 lbs fa ijat

50" 20 lbs laminált ijat


Ezek közül kéne választanom de nem tudok dönteni.(fogalmam sincs melyik lenne a jó)

Én azt gondolom, hogy a legnagyobb még túl nagy lenne. Vagy mégsem? 😅

Esetleg segitenetek nekem?



febr. 11. 22:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj, az lemaradt, hogy van több olyan is ami 112 cm körül van, azt meg kicsinek tartom már neki.(Unokatesojanak aki kisebb mint ő olyan van, és arra azt mondta, hogy nem jó, mert kicsinek érzi, plusz lőni is alig tud vele, összevissza megy )
febr. 11. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értek az íjászathoz, de a YouTube-n szoktam nézni íjászattal foglalkozó videókat.

A kérdésedet ott, a komment zónában érdemes feltenni, akár több csatornán is, ha az illető válaszol, róla tudhatod, hogy íjászkodik, jó esetben több íjásszal is kapcsolatban van.

Csak egy példa:

https://www.youtube.com/watch?v=6AXrlLWAw9g

febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
febr. 12. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!