Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » F1 - mi lehet a Horner-ügy...

F1 - mi lehet a Horner-ügy hátterében?

Figyelt kérdés

Ugye adott egy konfliktus a csapatvezető és egy közeli (női) munkatársa között. Az már elvileg “tisztázódott", hogy nem szexuális jellegű visszaélésről van szó, hanem ahogy a sajtóban olvasható volt: nem elfogadható, kényszerítő magatartásról, nyomásgyakorlásról beszélhetünk.

Mit gondoltok, miről lehet szó? Milyen vezetési stílus lehet ennyire szélsőséges, hogy már többen is Horner lemondását javasolták?



febr. 12. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen vezetési stílus lehet ennyire szélsőséges, hogy már többen is Horner lemondását javasolták?"

Például ha nem vagy elég fideszes, akkor elköszönünk egymástól.

febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, viccet félretéve, Horner esetében nyilván semmi ilyesmi nem áll fenn.

A kényszerítés a magyar jogban azt jelenti, amikor valaki fizikai erőszakkal vagy fenyegetéssel éri el, hogy a másik az akarata ellenére cselekedjen. Mivel fizikai erőszakról eddig nem esett szó, marad a fenyegetés, amikor komoly félelmet keltő súlyos hátrányt helyez kilátásba a kényszerítő fél (ez lehet anyagi kár, súlyos becsületsértés, stb.).

Szóval valószínűleg súlyosabb dolgokról van szó, mint simán egy hajcsár vezetési stílusról.

febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lecidriztette a gest úgy hogy az állásával fenyegette. Csak mivel arabus a fia főnök ezért ebből nincs ügy. Náluk ez nem bűn hanem dicsőség.
febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, mégiscsak nőügy lesz az ügy.

Érdekes játszma ez mindenesetre, hatalmi harcok, PR-katasztrófa, metoo, szakmai érdekek... van itt minden.

Kíváncsi vagyok, mi lesz a megfejtés. Az RB, mint anyacég szerintem gond nélkül elengedné Hornert, aki gondolom így 20 év után már érinthetetlennek érezte magát. Newey szerepe már érdekesebb, ő Hornerhez képest pótolhatatlan.

Meglátjuk...

febr. 27. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéreznék Horner távozását. A Red Bull nagyon hatékony mint csapat, sokkal jobban működnek, mint anno a Mercedes (akik kissé hajlamosak voltak lezserre venni az aprómunkát, csak elég jó volt a kocsi ahhoz, hogy a mulasztások ne járjanak komoly következményekkel).
febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolom, hogy egy ilyen volumenű istálló, ha nem is hasalna el, de pont annyira rázná meg Horner távozása, hogy az a vb-címbe is kerülhet.

Ezért sem értem Jos Verstappen áskálódását. Vagy lehet úgy van vele, hogy Max így is megoldja, de Hornernek mennie kell.

Az is érdekes, hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? Mert tavaly arról ment a pletyka, hogy Horner akarja kifúrni Markót, aki mögé pedig ezért felállt a Verstappen család.

Jó kis szappanopera ez, de a realitásokat nézve amíg Horner a thai tulaj bizalmát élvezni (márpedig a hírek szerint igen erőteljesen), kvázi érinthetetlen.

márc. 3. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!