Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a gyakorlat kiválthatja a...

Ez a gyakorlat kiválthatja a román felhúzást?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 13. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű?

Hasonlítsd össze a román felhúzással. Mit látsz?

Kevesebb mozgástartomány van abban, amit küldtél. Nincs teljes megnyúlás, se semmi. +széles terpesz, semmi értelme.

De, írja is a leírásban, hogy ezt a snatch (szakítás, olimpiai gyakorlat) gyakorlat fejlesztéséhez használják, de e felől is vannak kétségeim.

febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Igen, de csak ha egy lábbal csinálod. De fejenállva!

Egyébként miért kéne kiváltani, és miért ezzel?

febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy mindig vagy egy félmeztelen kínai súlyemelőről, vagy egy gumiszalagos erőemelőről írja ki a kérdést? Erre élvezkedik. Ha nem válaszolnátok neki, akkor pikk-pakk abbahagyná, csak ti etetitek. Bírjátok ki, hogy egy kérdésre nem írtok választ.
febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő a legendás kérdező, aki szerelmes a kínai súlyemelőkbe.😆

Legalább akkor már jó seggű kínai csajokat mutogatna.😝

febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1

Igen, a szakításhoz a megindítást, de a felhúzást nem fejlesztené?


Szerintem nagyon hasonló, mint a román felhúzás, csak még jobban rákoncentrál az alsó szakaszra, kb térdig emeli fel a súlyt és vissza.

A combhajlítót és az alsó hátat alaposan megdolgoztatja. Nem ez a lényeg?


#4

Nem tudom miért baj az, ha valaki tanulni akar a kínai súlyemelők edzésmódszereiről. Szerintem erőemelésben hasznát lehetne venni

febr. 14. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok kérdező. Tegyük fel nem trollkodás, hanem te tényleg tanulni szeretnél a kínai súlyemelők edzésmódszereiről. Ezzel kapcsolatban, szerinted itt hány ember tud neked hasznos tanácsot adni? Erős a gyanum, hogy a gyakorikérdések oldal látogatói nem a kínai súlyemelőkkel foglalkoznak éjjel-nappal. Ha ennyire érdekel a téma vedd fel a kapcsolatot valamelyikkel, az internet világában, nem hiszem, hogy ez olyan bonyolult lenne.

Bár alapból nem értem a mezei bevált edzésmódszerek neked miért nem jók. Arra is erős a gyanum, hogy nem egy 100 kilós koxos versenyző vagy, aki már minden hazai edzésmódszert kimaxolt, és kizárólag a kínai módszerekkel tudna tovább fejlődni.

febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel nem trollkodás"

Na látod, megbuktál. Nem tudtál nem válaszolni. Ezt imádja, hogy válaszolsz neki, és belemész a játékába még akkor is, ha csak egy szót írsz neki, vagy bármit írsz neki. Amíg visszaírtok, addig ez lesz. Ha idegesít titeket, akkor ne válaszoljatok neki, és ki fog kopni.

febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Bár alapból nem értem a mezei bevált edzésmódszerek neked miért nem jók. Arra is erős a gyanum, hogy nem egy 100 kilós koxos versenyző vagy, aki már minden hazai edzésmódszert kimaxolt, és kizárólag a kínai módszerekkel tudna tovább fejlődni."


Én erőemelő vagyok, nekem teljesen máshogy kell edzenem, mint egy testépítőnek.

febr. 25. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!