Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő lenne elkezdeni rsg-zni?

Késő lenne elkezdeni rsg-zni?

Figyelt kérdés
17 éves leszek nyáron. Majdnem 7 éve táncolok, 4 évet modern táncoltam és 6 éve hip-hopozok. Nyilván tudon h így már nem versenyezhetek, úgy értem h hobbi szinten
febr. 19. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne késő.
febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sose késő valamit elkezdeni
febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Későnek késő, de ez nem jelent semmit. Még a versenyzésről sem kell feltétlenül lemondanod. Van C kategória azoknak, akik csak heti kétszer edzenek.

Menj le a legközelebbi egyesületbe, és mondd el az edzőnek mit szeretnél.

febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tothp ***** válasza:
Nem tudom, mi az az RSG. De mivel ha jól számolom, 10 éves korod óta sportolsz, még az sem elképzelhetetlen, hogy "túlkoros" kezdőként az élmezőnyben is helyed lehet. Nem nullárol kezdesz későn, csak műfajt váltasz.
febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link] #4 ez az RSG.

A tornának egy ága. Ami kérdésessé teszi, hogy a Kérdezőnek jó lesz-e ez a sport, az az extrém hajlékonyság. Nyilván a Kérdezőnek nem kell úgy összehajtania magát, mint a videóban a lány. De legalább vízszintesig fel kell tudni emelni a lábát könnyedén és meg is kell tudnia tartani.

Egyébként ezt a sportot 3 és 6 éves kor között szokás elkezdeni. A 10 éves lányok már javában versenyzők. A húszas évek elején-közepén szokás visszavonulni.

febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tothp ***** válasza:
Ja! Így már tudom, miről van szó. Csak annakidején, mikor Csisztu Zsuzsi kommentálta a TV-ben, sose használta így három betűvel. Elsőre azt hittem, hogy valami új divatsportág. :-)
febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!