Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megérné most elkezdeni szedni?...

Megérné most elkezdeni szedni? Segítene fejlődni?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el edzeni. Lassan egy hónapja fehérje turmixot iszok az edzések után és kreatint is elkezdtem szedni. Vékony testalkatú vagyok pontosabban inkább skinny fat a jelenlegi felépítésem mert sehova nem rakódik zsír csak a hasamra hiába eszek, de nem is bírok olyan sokat enni viszont tömegelni szeretnék és a napokba tömegnövelőt szeretnék venni. Mellette elengedhetem a fehérjét mert a szükséges fehérje mennyiség szerintem ebben is megtalálható. Nyilván figyelek mellette a kajára is. Mennyiben segítené az izomnövekedést? Nincsenek szürreálisan nagy elvárásaim csak kicsit vastagodni szeretnék meg egy kis izmot felpakolni.

jan. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő = kalória


Zab, túró, tojás, kenyér, hal, hús, BÁRMILYEN élelmiszer = kalória


Számolj kalóriát, és keress fel egy szakembert, mert, ha azt gondolod, hogy a tömegnövelő önmagában eredményt hoz, akkor nagyon nem vagy tisztában konkrétan semmivel.

jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled? Hány gramm a napi fehérjebeviteled? Ha ezeket nem számolod/grammolod, akkor minden tápkiegészítőre költött forint kidobott pénz. Van egy olyan érzésem, hogy nem sokat tudsz a sporttáplálkozásról és az edzésprogramozásról. Kezdj el tanulni a témában, mert a saját fejlődésedet gátolod.
jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos minden mondatodból látszik hogy nem vagy képbe a diétázással meg a testépítéssel szóval fölösleges ennyi étrendkiegészítöt venned mert kukába dobott lóvé


így sokáig nem fogsz fejlödni

jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes írja. Amíg nem mérsz minden fehérjét es kalóriát grammra addig teljesen veletlenszeru barmilyen eredmeny. Igy fullnfelesleges tomegnovelot veni
jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Napi 4 alkalommal szoktam enni (többet nagyon nem is bírok) minden étkezéskor 1000 kalória közelében próbálok enni saját testsúlyomhoz mérve és 120 gramm fehérjét szoktam általába bevinni egy nap ez van hogy étkezéskor már megvan de más esetekben turmixal szoktam pótolni hogy meglegyen a napi adag.
jan. 10. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
4000 kalória? Hízókúrát tartasz?
jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!