Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány lépést tesztek meg egy...

Hány lépést tesztek meg egy nap átlagban?

Figyelt kérdés

febr. 24. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8000-9000 körül minimum, de nagyon sokszor bőven többet.
febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
7-8 000 átlagban
febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
15-16 ezer kb
febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, azt várod, hogy mindenki az appot megnézze s az alapján válaszoljon... Nekem nincsenek ilyen felesleges appjaim, így ennek híján tudnák csak választ adni...

szerintem (ha járatos vagy az adatok elemzésében, akkor érted) egy szám jól leírja, mennyire mérvadó a válasz:


a lépések számára vetített relatív szórás szerintem min 0,7

febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"lépések számára vetített relatív szórás szerintem min 0,7"

Ha 0.7 a lépések számára vetített relatív szórás, akkor magyarul a napi lépésszámaid felettébb eltérőek és változóak. Ennyi adat alapján nem lehet megbecsülni a napi lépésszámaid átlagát, mert nem írtad le a lépésszámok közti átlagos eltéréseket, változásokat, tehát nincs egy minta vagy egy sorozat, amiből ezt ki lehetne kalkulálni. Ha a napi lépésszámaid relatív szórása 0.7 vagy annál magasabb, akkor simán lehet, hogy hétfőn 5000 lépést teszel meg, kedden meg 15000 lépést, úgyhogy az átlagos lépésszámod nem is igazán releváns, mert rohadtul változóak a napi értékek. Jól mondom, kolléga?

febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem írtam az átlagot, mert V=~0,7, azaz nagyon megbízhatatlan adat lenne
febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18-20 ezer
febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Paczalos István ***** válasza:
14-23k lépés naponta. Rengeteget kell mennem, nagy a munkaterület.
márc. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!