Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát vegyek városba?

Milyen gördeszkát vegyek városba?

Figyelt kérdés
Milyen gördeszkát ajánlanátok amit Budapesten A-ból B-be eltudok jutni (nem akarok a jó időben buszozni) volt nekem egy penny boardom de tönkre ment. Nem akarok 20-25ezernél többet költeni rá illetve semmi trüközésekre nem kell így inkább a gumírozott kerekűeket preferálom tekintve hogy a burkolatokon jobb vele menni. 70+- kg vagyok és 175cm nem tudom ezekhez az adatokhoz mi lenne az ideális deszka ami picit nagyobb mint a penny board de nem akkora mint egy long board és bele fér a ketetbe

febr. 25. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ugyan ezen adatokkal és max kerettel Roller lenne a jobb? Átlagban vidékről ingázok fel Pestre busszal
febr. 25. 23:10
 2/6 tothp ***** válasza:
100%

Aldi-Lidl szokott árulni longboardot. Olyan 20 ezer körül.

De ha közlekedésről van szó, talán a roller a nagyobb kereke miatt használhatóbb. Elég siralmasak idehaza az útviszonyok minden területen. Viszont az szerintem zsebbenyúlósabb. A decathlonos rollerek 30ezer körül kezdődnek.

febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor max használt roller esetleg ami nagy kerekű. Ha már kezd bejönni a jó idő inkább gurulok mintsem buszon tesvedjek tervek szerint
febr. 26. 05:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló cipőben vagyok, rollerrel váltom fel a buszt. Szerontem az sokkal biztonságosabb és jobban kezelhető (bár lehet csak azért tűnik annak, meet nem tudok gördeszkázni). Az enyém Hervises, 25 ezer körül volt, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Buszon, metrón össze se kell csukni, nekem ez tetszik benne a legjobban, így elég kényelmes vele utazni.

febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 szia! Mekkora súlyt bír el max a roller? Esetleg egy linket tudsz küldeni hozzá nekem?
febr. 27. 05:27
 6/6 tothp ***** válasza:

Ez például 100 kilóig terhelhető:


[link]

febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!