Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ritmikus gimnasztikára szeretn...

Ritmikus gimnasztikára szeretném vinni 3 éves kislányomat Budapesten, milyen egyesületet ajánlanàtok?

Figyelt kérdés

születése óta nagyon hajlékony, és extrémen sok energiája van. Imàd mindenféle mozgást. Labdamàniás :) ezek miatt gondoltam hogy megpróbálkoznék a tornàval, vagy RG-vel. Szerintem jót tenne neki ha edző felügyelete mellett művelhetnè az akrobatikus mutatványait (amiket otthon is művel) és megtanulná a fegyelmet, kitartást és egyebeket amikre a sport megtanít.


Régen én is talaj-tornáztam. Van otthon egy bordásfalunk. Imàdja ☺️

Szerintem nagyon ügyes vele. Nyilvàn nem erőltetem, de szeretném megpróbálni. Hátha beleszeret ő is. Örülnék, ha lenne egy sport-hobbija a jövőben. És az is lehet hogy tényleg tehetséges… emiatt olyan helyet keresnék, ahol esetleg a jövőben (ha a kiscsaj is szeretnè) komolyabban is foglalkozhatna a sporttal, és ha ügyes, akár versenyek egyebekre is tudna menni.


Akinek van ilyen tapasztalata, segítenètek merre induljak el? Hol vagy milyen helyen kellene kezdenie?


Budapest 3. Ker (óbuda) területe lenne a legpreferáltabb.


Nagyon köszönöm előre is



febr. 28. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!