Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyerőnek számít a szelvényem...

Nyerőnek számít a szelvényem tippmixen, ha a meccs büntetőkkel dől el?

Figyelt kérdés
Igyekeztem utána nézni, de nem igazán tudtam eligazodni azokon a dolgokon, amiket olvastam. Ha megraktam a szelvényt, hogy az adott csapat nyer, és az büntetőkkel tudott nyerni, akkor az érvényes? Vagy csak a rendes játékidő végkimenetele számít?

febr. 28. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Plusz infó, ami nem tudom, hogy számít-e, de a meccs kiesős volt...
febr. 29. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a rendes játékidőt kell nézni. Ha azon túl és te nem úgy fogadtál, akkor vesztes.
febr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Okolszabaly, ha haromeselyes fogadast teszel, ahol van dontetlen opcio ott mindig a rendes jatekido szamit.

Ha keteselyes fogadast teszel, pl ki jut tovabb akkor szamit a hosszabbitas.


Kivetel az olyan keteselyes fogadas mint a paros paratlan. Az is rendes jatekidos.

febr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 1X2 fogadás (jelezve van a szelvényen) akkor vesztes. Ha "Ki jut tovább?" akkor nyertes.
febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sot a keteselyes fogadasoknaly pl sarga lap, szoglet szinten rendes jatekidos.
febr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyerő akkor, ha döntetlenre fogadtál.
febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!