Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spinningtől hízás? Mit tegyek?

Spinningtől hízás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja heti 3x járok spin racing edzésre.étrendet nem váltottam,mert nem szeretnék túl sokat fogyni,csak pár kilót.Sajnos megdöbbenve láttam a mérlegen,hogy nem le hanem fel jött méghozzá 5 kiló.a lábam is vastagabb lett,tudom hogy ez izom de nekem nem ez volt a célom.tudnátok esetleg pár tippet adni?ha abbahagyom lefogyhatok?(bunkó és sértő válaszolók kérem ne írjanak!)köszi
2010. okt. 25. 15:23
 1/7 anonim válasza:
33%
Azért van ez mind mert spiningre akkor kell eljárni amikor lefogytál és már izmositani akarsz pl a fenekeden vagy pont a lábadon!!Te forditva csináltad!És az izom erősödött és azért látod azt hogy "hiztál"!
2010. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

erősödött az izomzatod, nyilván attól híztál.

talán a szénhidrát csökkentése és a fehérje emelése lenne jó, kardióval.

2010. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És? Többet mutat a mérleg, na és akkor, nem dől össze a világ. Pont az ilyen tájékozatlan emberkéknek szokták javasolni, hogy a fogyást mérőszalaggal mérjék. Ugyanis a zsír sokkal könnyebb mint az izom. -emiatt abba ne hagyd, inkább tornázz minél többet, jó kis edzés, és irigylem, hogy kibírod :D
2010. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem izmosodtál. A rendszeres edzés miatt az izomzatod több glikogént raktároz, és minden gramm glikogén további 3 gramm vizet is megköt. tulajdonképpen felvizesedett az izomzatod. kezdőknél gyakori.


Ezzel semmi gond nincs, inkább izom legyen mint zsír. Másrészt kit érdekel a testsúlyod, ha a térfogat nem változik? csináld tovább az edzéseket, pár hónap múlva már sokkal elégedettebb leszel. Tuti.

2010. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért kell diétázni az edzés mellett. már ha szép szálkás akarsz lenni. kevesebb szénhidrát, több fehéreje
2010. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem változtattál a kaján,ami gondolom ch-ban gazdag,akkor ne csodálkozz.Ch csökkentéses diétával egészítsd ki és ne a mérleget lesd,hanem 2 hetente méress testzsír százalékot.Azt kell figyelni,nem a mérleget!

Egyébként szerintem is csak víz lesz,főleg ha kezdő vagy.

2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Spinning előnyei


Fokozza a vérkeringést.

Kíméli az izületeket.

Bármely életkorban végezhető.

Javítja az általános kondíciót.

Testi és lelki felfrissülést nyújt.

Egy óra alatt akár 900 kalóriát is elégethet.

Formálja a farizmot, a combokat, de nem növeli azok körméretét.

A Spinning egy bárki által könnyedén elvégezhető mozgásforma. Nem igényel erőt, vagy ügyességet, csupán néhány apró kelléket; törölközőt, kényelmes kerékpáros nadrágot, és persze a nélkülözhetetlen ásványvizet.



A spinning nem noveli az izmokat, csak erosebbek lesznek.

Vagy tenyleg kezdo vagy es "vizes", vagy tobbet eszel, mint amit bevallasz. Sokan hiszik, ha edzenek, akkor barmit megehetnek, de ez nincs igy...

2011. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!