Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ismer jó lovardát?

Valaki ismer jó lovardát?

Figyelt kérdés
Fóton lakom szoval olyan kéme ami hozzám közel van. Jó lenne ha tartanának egyéni órát is.

#lovaglás #Fót #Egyéni óra
márc. 9. 08:59
 1/7 anonim válasza:
Utána olvastam neked, és szerintem a befutó: Mustang családi lovarda. Nagyon pozitív összképet kap róluk az ember az olvasottak után. Mind környezet,mind hozzáértés,stb. Hány éves vagy? Vagy esetleg akinek szeretnél egyéni órákat? Mert azr olvastam, hogy felnőtteket ők nem nagyon vállalnak, kímélik a lovaikat a rendszeres nagy súlytól.
márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Illetve akár a 7 vezér lovarda. Vállalnak csoportos és egyéni oktatást is a Google bemutatkozó lapjuk szerint.
márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
+1 Nyárfa lovastanya. Azonban a lovasoktatás jelenleg szünetel a weboldal szerint. A pónilovaglás jelenleg is elérhető. Mindhárom Fóton található.
márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Holdfény lovasudvar, Dominika ranch Fót
márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na, sikerült dönteni, érdeklődni? :D
márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszokat:) már találtam egyet a 7 vezért.
márc. 13. 17:49
 7/7 anonim válasza:
Örülök neki. :D Leld örömöd a lovaglásban!
márc. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!