Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barmi info az Alagi Lóversenyp...

AnonimLuzer kérdése:

Barmi info az Alagi Lóversenypálya és Tréningközpontról?

Figyelt kérdés
Bármi információt szívesen fogadok. Akik oda járnak mesélnétek a tapasztalatokról, hogy milyen a közösség, mennyit kell fizetni stb.?

#ló #galopp #Alag #Alagi Lóversenypálya
márc. 14. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint mit fizetni? Lovat akarsz berakni tréningeztetni, vagy mi?
márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs saját lovam de gondolom valahogy úgy működhet hogy egy óráért fizetni kell egy bizonyos összeget amíg lovagolok egy általuk választott lovon. Persze sajnalom ha valami hülyeséget mondok még nem vagyok otthon a témában, ezért kértem segítséget.
márc. 14. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy egy galopp lókiképző központban órákat adnak. Ha adnak is, akkor azt magán tulajok, úgymond fű alatt, soha nem hallottam róla hogy ott rendes lovasiskola működne. És nem is ajánlanám kezdő lovasnak, hogy galoppon kezdjen. Keress inkább a közeledben egy sima lovasiskolát.
márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ez is sokat segít, olvastam, hogy néha indul ott csoportos zsoké oktatás, bár igen tényleg lehet még van hova fejlődnöm mielőtt úgy döntök, hogy komolyabb szinten elkezdem. Köszönöm.:)
márc. 15. 10:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!