Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben halt meg Ferenczy Boglárka?

Miben halt meg Ferenczy Boglárka?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg onkezevel vetett veget az eletenek.


Erre utalnak a telefonszamok a cikkek vegen, hogy ha baj van kerj segitseget.

ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 1-es!

Amit leírtál valóban érdekes és akár logikus is lehet...

Ha tegyük fel, mondjuk autóbalesete volt, akkor áll a tragikus hirtelenséggel jelző és a lelki segélyszám telefonszáma meg esetleg utalhat arra, hogy aki nem tudja feldolgozni a veszteséget...


Felteszem, hiteles információt nem fognak megosztani, így csak a közvetlen berkekben fogják tudni, mi is történt valójában...


requiescat in pace

ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Felakasztotta magat, ismerose voltam..
ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez tényleg így van, az különösen szomorú... Főleg azért, mert ide valahogy vezetett az út... Nyilván nem ez lehetett az első mozzanata annak, ha valami nem klappolt az életében és valamit nem tudott feldolgozni... Akaratlan is továbbgondolom ezt, ha hitelesnek tekintem ezt az információt.
ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalatos. Igeretes sportkarrier elott allva ilyen fiatalon.. el nem tudom kepzelni mi vezethet ahhoz hogy ilyen brutalis modjat valassza valaki az ongyilkossagnak.
ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Anyumegmondja válasza:
100%
Ha érettségi előtt álló középiskolás, akkor én el tudom képzelni, mi vezethetett ide. Az én lányom is belebetegedett a tananyagba, szintén öngyilkossággal kapcsolatos gondolatai voltak. Pont ebben az időszakban.
ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
öngyi lett. Vajon a szülei hol voltak?
ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
76%
6. szegény, belebetegszik a tananyagba. Egyetemen egy tételem volt 60 oldal.... vajon, ha kitör az atomháború vagy elnegy a net, azt hogy vészeli át? 🤣
ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, ha elfogadjuk, hogy tényleg sajátkezűleg vetett véget az életének, aligha hinném, hogy a tananyag miatt történhetett.

Sportoló volt, de ugyanakkor egy kamasz is, akinek a kamaszélet minden momentumával szintúgy meg kellett küzdenie, mint mindenki másnak. Jellemzően azért nem a tananyag okozza a legnagyobb elkeseredettséget, hogy valaki ezt az utat válassza... Mást tudok elképzelni.

ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Gyógyszert vett be, ismerose voltam..
ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!