Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 évesen még érdemes elkezden...

30 évesen még érdemes elkezdeni görkorcsolyázni? Teljesen önállóan lehetséges megtanulni?

Figyelt kérdés

Egyrészt kerékpár mellé kéne plusz sportnak, másrészt közlekedési eszközként is számítanék rá, ha már olyan szinten menne. Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, mert a környékemen vállalhatatlanok voltak az utak és a járdák, de mára már nagyrészt újra lettek aszfaltozva. Koris ismerősöm nincs, önállóan kéne elsajátítanom. Ez vajon mennyire lenne problémás? Alap decathlonos görkorcsolya erre megfelelő lenne-e?


[link]



ápr. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"30 évesen még érdemes elkezdeni görkorcsolyázni"


nem, olyankor már rég temetni kéne magad.... komolyan mondom, a magyarok mikor növik már ki ezt az állandó lesajnálást? ha 70 éves lennél is érdemes megtanulni, ha téged az érdekel és az esik jól. egyedül, vagy akár mással.

ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az olimpiara keszulsz akkor mar nem erdemes, de ha nem akkor nem is ertem miert kerdezel ilyet
ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thunderfairy ***** válasza:
Én most a 45-hőz közel kezdtem el tanulni a görkorit szintén egyedűl. Arra készülj hogy irtó nehéz és lassú lesz a fejlődés. Nézz oktató videókat neten és azok alapján kezd el. Egyébként én úgy érzem hogy elöszőr a jégkorcsolyát kellene jól megtanulni. Könnyebb is a jégkorcsolyát tanulni, utána meg már menni fog a görkori is. Nyugodtan tanulj meg 30 évesen görkorizni.
ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan fiatalabb vagyok, de szerintem is vágj bele!

Ha jégkorcsolyázni tudsz (valamennyire), nem is lesz nehéz; de egyébként sem egy ördöngösség megtanulni

ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!