Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 11 éves...

Normális, hogy egy 11 éves fiú erősebb, mint egy 13 éves lány?

Figyelt kérdés

Nem tudtam a kérdésben röviden és tömören kifejezni magam, ezért azt bírtam rittyenteni, hogy "erősebb".


Úgy értem, normális-e, hogy egy 11 éves fiú jobban teljesít fizikailag (több fekvőtámaszt, felülést tud, jobban és többet fut) mint egy 13 és fél éves lány?



ápr. 19. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Igen, sőt a feminácik leszerveztem egy bajnokságot is a világ egyik "legjobb" női focicsapata VS 12-14 éves gimisek srácok között, ahol 1-7 lett az eredmény.
ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Persze. Az átlagos férfi alapvetően erősebb fizikummal rendelkezik mint egy nő, vagy egy fiú, mint egy lány.
ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%

Teljesen normális, egy férfi, de már kiskamasz is erősebb fizikummal bír, mint egy nő.


Emlékszem, 17 voltam és valamivel hecceltem az akkor 12 éves öcsémet.

Majd egyfejjel kisebb volt nálam, és még "vékony", de úgy leszorított a szőnyegre, hogy csak pislogtam.


:D Szóval, persze már 11-12 évesen simán erősebbek, úgy is, hogy nem látszik rajtuk

ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%
Ha ezzel a 11 éves fiú felvág, az már viszont annyira nem normális.
ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagy külömbségek vannak ilyen korú gyerekek között fizikailag is. Az is normális ha erősebb, az is ha a lány az erősebb.
ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez természetes.
ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!