Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell nekem személyi edző?

Kell nekem személyi edző?

Figyelt kérdés

Okés, nem szeretem a csoportos dolgokat, meg kimozdulni, meg edzeni se. Otthon pláne nem tudom rávenni magamat semmire. Csak úgy kéne már... valami erősítőset is csinálni, mert elfogyok. Jártam egyszer, de hát nyilván nem tetszett. Viszont az tetszett, hogy nem ilyen gépekre küldött, hanem érdekes/változatos feladatok voltak.


Vagy nem tudom. Így hogyan állhatok neki egyáltalán, ha tudom, hogy ez nekem nyűg? Már így egészségügyileg is kellene.


Amúgy sportolni szeretek, de nem ilyen izomépítős dolgokat, hanem úszás, túra, bicaj... ezektől nem lesz izmom 🤔


ápr. 29. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad

"Amúgy sportolni szeretek, de nem ilyen izomépítős dolgokat, hanem úszás, túra, bicaj"

Ússz, túrázzN bicajozz

Az úszás epdig elég jó izomepítő

ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha utálsz súlyokkal meg edzőteremben edzeni akkor tök felesleges
ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!