Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni egy...

Szeretnék elkezdeni egy kicsit mozogni, kondizni. Van értelme személyi edzőt felkeresni? Nagy céljaim nincsenek, csak jó lenne kicsit átmozgatni magam, esetleg pár (maximum 5) plusz kilótól megszabadulni.

Figyelt kérdés

nov. 22. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Pusztán fogyási célból nem éri meg személyi edzőt fizetni. Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának, és fogsz tudni fogyni 5 kilót simán. Ha izomépítési céljaid vannak, a konditerembe járást pedig hosszútávú sportként képzeled el, akkor érdemes lehet személyi edzőt fizetni, bár már az összes közösségi oldalon ömlik a szakmai tartalom, tehát akkor sem érzek feltétlenül indokoltnak.
nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogyás meglesz étkezésből. Ha terembe mész az első 3-5 alkalommal nagyon is érdemes. Örökké elcseszheted a tested ha valami gyakorlstot elkezdesz tudtodon kívül szabálytalanul csinálni.

Nekem pl a tesóm ilyen volt, 2 év alatt úgy tönkrement a térde 30 évesen hogy injekcióra jár évente. Illetve az egyik gerincszakaszán túl nagy a görbület és állandóan fáj a dereka. Csak mert a guggolást rosszul csinálta. Azt hiszi az enber hogy figyel de lehet nem mindenre meg ha az elméletét tudod is, fáradtan nem lehet figyelni.

Szóval én már pl edzővel kezdtem edzeni és semmi bajom

nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be heti 2-3 küzdősport edzésre. Thaibox, kickbox, bjj, judo, mma. Na ott le fogsz fogyni. Ott úgy ég a kalória, hogy ehetsz nyugodtan. De egyébként elsőnek igaza van. Kalóriadeficit. Lehet enni napi 8 bigmacet is, ha futsz utána egy félmaratont.
nov. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a “szakmai tartalom” meg tudja mondani a személyi edzővel ellentétben, ha rosszul mozogsz. A legtöbb terembe járó nyújtani sem tud szabályosan, a többiről nem

is beszélve.

jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Személyi edzőként foglalkozok, nem csak magam miatt, de én mindenképpen ajánlanám az edzői segítséget (segítségem), nagyon sok buktató és sérülés tud a célod útjába állni, ha mondjuk az internetről szeded az infokat, minemellett jóval izgalmasabb, ha nem kell gondolkoznod azon, mit csinálj ma, hanem valaki más segít folyamatosan és tervszerűen változtatni az edzéseiden:)

jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!