Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges-e valamilyen...

Lehetséges-e valamilyen gyakorlattal láthatóbbá tenni a kulcscsontot?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, mikor valakinek kilátszik a kulcscsontja és én is szeretném ha legalább egy picit is látszódna. Most éppen fogyásban vagyok, már nem sok kell a célhoz, szóval a zsír miatt nem látszódott, viszont mikor régen vékony voltam (kislány koromban), sem tűnt ki annyira. Nem tudom, hogy az is változhat-e az idővel, most hogy már nő vagyok és nőiesedtem. Fogyással, illetve valamilyen gyakorlattal feltűnőbbé varázsolhatom majd?

máj. 23. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kulcscsont? Ami a vállunkon van? Arra gondoltál?


Hány éves vagy mindössze? Miért tetszik neked, ha látszik bárkinek is a kulcscsontja? Milyen tulajdonságokra következtetsz ebből?

máj. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valóban kulcskérdés.
máj. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rakott karfiol válasza:

Tudtam, hogy lány vagy, ki is derült a szövegben.

Gondolom az instás, meg infuenszer csajoknál tetszik, amikor nézed a készülődős videókat, ahogy ott forognak, sminkelnek nagyrészt pánt nélküli cuccokban, és látszik a kulcscsontjuk.

Na most ez elsősorban alkati kérdés. Én pl. felsőtestre hízok, nekem nem igazán látszik. De lehet trükközni kontúr és highlight technikával. Sok ilyen videó van a youtube-on, hogy hová mit tegyél.

máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!