Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek kondiba ha köhögök?

Mehetek kondiba ha köhögök?

Figyelt kérdés

2 hetet hagytam ki mert beteg voltam, ma már csak annyi a bajom hogy köhögök, úgy vettem észre hogy napszakonként változik hogy mennyire.

Egy nagyon kicsit fújon is az orrom de ez tényleg semmi ahhoz képest ami másfél hete volt.

Már mennék ma kondiba mert unatkozok, itt a hétvége.

Korában mennék amikor alig vannak páran. Lehet valami bajom?

Nem érzem magam gyengének.


2010. okt. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem mennék,mert a kondiban megerőlteted magad,a köhögés meg arra utal,hogy a szervezeted még beteg.Nem jó ha túlterheled.

Pár napot még várhatsz vele.

2010. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mások sem nézik jó szemmel ha köhögsz a pofájukba, + egy kis pihenés kell a szervezetnek is, aztán mindent bele!
2010. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is pont ugyanígy vagyok most mint te,hiányzik az edzés,és már jövök ki a köhögésből,de inkább még pihenek. várj még pár napot amíg teljesen rendbe jössz,az a biztos.
2010. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dettó, de én megvárom, míg teljesen elmúlik..
2010. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én meg most kezdem hogy második hete nem vagyok eddig azt hittem kényszerböl járok mert haver rángat de most jöttem rá hogy imádok ott lenni :D
2011. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!